Přejedla jste se na štědrovečerní večeři?Jestliže řešíte pouze štědrovečerní večeři, že jste jednou zřešila, tak nebuďte smutná. Věříme, že to chce čas a Vaše forma, nálada se vrátí do původní kondice. Občas není špatné dát si něco navíc. Víme, že když tohle píšeme ženám, tak se mnohé nad tímto pozastaví a nevěří a raději budou řešit ihned po večeři diety, půst apod. Štědrovečerní večeře je oslavou rodiny, dobré nálady, Vánoc. Je lepší si dobřát tu krásnou pohodu s rodinou než se týrat v tento okamžik dietami. Po večeři máte 365 dnů na to zhubnout do další večeře.Přejedla jste se na štědrovečerní večeři?


Zhubnout jde rychle - stačí nejíst. Ale hubnout je lepší a tím byste měla začít po Vánocích.

 

Po Vánocích zkuste si dát challange do Silvestra, je to sice jen pár dnů, ale to Vás právě na konci roku posílí. Můžete začít čímkoliv - 5 min cviků na břicho. do Silvestra každý den dlouhou procházku, udělat první krok k běhání - vyběhnout. Může být i indiánský běh. Do Silvestra sice moc času nezbývá, ale uvidíte, že Vám bude příjemně, když tu challange zvládnete až do konce.

 

V Novém roce si můžete dát novou challange a jestliže zvládnete tu po Vánocích, tak určitě zjistíte, že všechno zvládnete i po Novém roce. Dieta není řešením, ale plnění úkolů ano. Je však důležité vydržet, i když se změny nedostaví hned. Časem vše bude dokonalé. Sport a cvičení i jóga je důležitá pomoc na psychiku.

 

Ale věříme, že když vyzkoušíte svou challenge po štědrovečerní, tak se budete cítit lépe a budete se moci odměnit. Máme mnoho krásných tiů, čím byste se mohla odměnit a nemusí to být nic velké.

 

Co Vám jako ženě udělá radost? Odměňte se po splnění další vaší osobní challange například krásnými kalhotkami nebo tangami. Nebo taky pěknou podprsenkou. Ale určitě Vaší peněžence meze neklademe :-) Co takhle se odměnit pěknými šaty a punčochy.

 Galerie ke článku

PUNČOCHY SEXY ŠATY ZELENÉ ŠATY RŮŽOVÉ ŠATY

Publikováno dne: 25.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 6 7 |
Vybrali jsme k tématu: 145 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Přejedla jste se na štědrovečerní večeři? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 25.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.