Župany Vám můžou dobře posloužit, vyberte siStále váháte s nákupem županu? Stále nevíte, jestli využijete župan, nebo zda ho budete nosit? Vyzkoušejte jej, Župany si dnes může dovolit každý, jen se rozhodnout zda potřebujete kvalitní huňatý župan, který Vás v chladných večerech v létě nebo v zimě zahřeje, nebo potřebujete župan, do kterého se zakryjete, když budete doma chodit jen tak v košilce, tím pádem byste potřebova pouze tenký župan.Župany Vám můžou dobře posloužit, vyberte si


Župany patří do typu oblečení spodního prádla, které Vám může dobře posloužit v několika situacích. V první řadě určitě využijete funkčnost županů - wellness nebo chlupáčkových - které Vás buď rychle zahřejí nebo dokonale vysuší v situaci, kdy se po koupeli nebo sprše nechystáte přímo do vyhřáté postele, ale kdy chcete být ještě chvíli vzhůru a přitom nechcete ohrozit své zdraví. Naše župany vám velmi dobře poslouží a díky svým vynikajícím tepelným vlastnostem vás zahřejí a ochrání tak vaše zdraví. Kromě období po koupeli však naleznou župany své uplatnění i při soukromých večerech ve dvou.

 

 

Do županu můžete skrýt i sebe

Chcete překvapit svého partnera ve svůdné korzetu či jiného erotickém prádle, ale nechcete, aby vás v takovém oblečení viděl hned při příchodu do místnosti? Je to snadné a velmi jednoduché, stačí takové spodní prádlo překrýt županem a ve správnou chvíli ho nechat volně spadnout na zem. Takové odhalení vašeho těla ve svůdném prádélku nenechá vašeho partnera chladným ani po 20 letech manželství.

 

 

Župany jsou vhodným oblečením i k pobytu do nemocnice, jestliže chcete pobyt v nemocnici strávit příjemně ve svém, objednat si župan, ale doporučujeme včas.

 

 

 Galerie ke článku

župany župany župany župany

Publikováno dne: 22.01.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 69 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Župany Vám můžou dobře posloužit, vyberte si jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 22.01.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.