🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Typ podprsenky pushup nejen pro mladéZvedněte si sebevědomí i s malými prsy díky pushup podprsenkám. Díky nim můžete mít o jedno až o dvě čísla opticky větší poprsí než je tomu ve skutečnosti. Vaše prsa budou uložena ve speciální košíčcích, které jsou obvykle vyplněné látkou, silikonem či gelem. Push-up podprsenky už pomohly mnohým ženám v životě v různých okamžicích, kdy se potřebovali cítit více jako ženy.Typ podprsenky pushup nejen pro mladé


Název push up podprsenky pochází z angličtiny (zvedat nahoru, tlačit nahoru). Tento druh podprsenky byl navržen proto, aby vytvořil plnější vzhled poprsí.

 

Push up podprsenka má speciální střih, který dokáže výrazně zvýraznit i malá ňadra. Vaše poprsí zvedá a prsa přibližuje k sobě směrem do středu. Tím dekolt nabere více na objemu a opticky se zvětší. Košíčky mají speciální vložky, ve kterých jsou umístěny vycpávky. Tyto vycpávky lze ve většině případů vyjmout. Vycpávky mohou být látkové, silikonové nebo gelové.

Specialitou této push up podprsenky je spojení košíčků, tzv. tunel. Ten může mít různé tvary - šněrovaný, úzký, vysoký.

Tento typ podprsenky je mezi zákaznicemi velmi oblíbený, nakupují ho nejen holky, ale taky ženy, které si chtějí zvednou sebevědomí. V nabídce této podprsenky máme širokou škálu barev, zdobení i vzorů. Push-up podprsenky se vyrábějí v mnoha velikostech. V kategorii PUSHUP PODPRSENKY si určitě vybere každá věková skupina!

 

 

Naše nabídka spodního prádla roste, jako roste naše nabídka!

 Publikováno dne: 07.05.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 55 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Typ podprsenky pushup nejen pro mladé jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 07.05.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.