Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czTipy na Gina podprsenky, které nezklamouGina Vás nepřestane udivovat se svým spodním prádlem poráží stále větší konkurenci u českých eshopů na úkor levných zahraničních výrobců. Gina spodní prádlo je česká značka, která začala prodejem kalhotek a prodejem pánského prádla, ale to jí nestačilo a postupně do nabídky přidala pyžama a teď aktuálně i podprsenky, které se jí povedli a dokonce můžeme říct, že ty nejoblíbenější jsou už opět pryč. Obvykle se jedná o podprsenky, které obsahovali bambusové vlákna. Ano, Gina pro Vás v nabídce máme bambusové prádlo a to už i u podprsenek, což má jen málo výrobců spodního prádla, nebo možná spíše skoro nikdo.

 

Gina podprsenky

 

V eshopu Mikaton najdete podprsenky pushup a sportovní topy, můžeme taky z mínit několik oblíbených podprsenek, které se u nás prodávají nejčastěji:

 

Dámské podprsenka push-up, bezešvá, jednobarevná Eco Bamboo 07017P

Dámské podprsenka s vycpávkami Eco Bamboo 07014P

07008P podprsenka push up hladká bezešvá

 

Tyhle podprsenky pro Vás máme a budeme až do vyprodání. Jsme si vědomi toho a taky máme zkušenost s tím, že když se Vám podprsenka líbí, tak si ji objednáte třeba za dva roky znova. Věříme, že Gina značka o tohle usiluje a snaží se nabízet spodní prádlo, které bude dlouhodobě prodáváné a to nejen na internetu, ale taky v malých kamenných prodejničkách.

 

Opět níže Vám představíme aktuálně dostupné podprsenky a pro další se můžete přesunout sem: Gina podprsenky

 

 

Spodní prádlo v eshopu Mikaton roste, tak jako roste prodej .. v nabídce máme tisíce kousků...

 Publikováno dne: 09.05.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 16 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 16 produktů.