Tip na velké podprsenky, které Vás nesmí minoutPodprsenky kvalitní a krásné. Připravili jsme pro Vás nabídku podprsenek, které máme pro velké velikosti. Jedná se hlavně o podprsenky nevyztužené, které jsou vyráběny až do velikosti 100 až 105. Samozřejmě, ale nejprodávanější jsou velikosti 85C, 85D, 85E. Obvykle na internetu se však prodávají podprsenky, které jen tak v kamenných prodejnách nenajdete. Tím můžou být podprsenky s košíčky F, G, H, I, J, K.Tip na velké podprsenky, které Vás nesmí minout


 

Podívejte se na exkluzivní nabídku dámského prádla vyberte si i komplet podprsenky a kalhotek dle svého gusta. Oblíbené jsou podprsenky Gaia, kde se na velké velikosti přímo u prádla zaměřují, ale samozřejmě si můžete vybrat i z jiných značek, s kterými máte zkušenost a výběr velikosti Vám to pak usnadní.

 

Pří výběru podprsenky doporučujeme prohlídnout i tabulku velikosti před koupí, aby jste minimalizovali možné vrácení a výměnu, ale trefili se při koupi ihned na poprve.

 

 

Podprsenky na Mikatonu můžete objednávat i před Vánoci.Publikováno dne: 13.10.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 48 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Tip na velké podprsenky, které Vás nesmí minout jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 13.10.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.