Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czSpodní prádlo pro muže v eshopu MikatonV hlavní sezóně, tedy na Vánoce, tvoří pánské prádlo značnou část objednávek. Nyní během roku jsou muži opomíjeni nebo na sebe sami nemyslí jako ženy, které chtějí být stále krásné. Pánské prádlo v eshopu Mikaton najdete rovněž - Co vše je pánské prádlo konkrétně? Boxerky, trenýrky, slipy, tanga - ano, muži mají taky navýběr, co budou nosit a módní trend nyní velí nosit boxerky, ale jsou i tací, kteří stále nosí slipy, nebo jsou pánové, kterým volnost vyhovuje a nosí trenýrky.Pánské spodní prádlo
 

Nakupovat pánové můžete ve Vaší elegantní kategorii pánské spodní prádlo, ukažte, že nákup spodního prádla, není výsadou pouze žen, ale stále častěji si i muži zakládají na poctivém výběru svého spodního prádla. Právě proto najdou v našem eshopu i pánové široký výběr pánského spodního prádla různých střihů, barev a velikostí. Toužíte skloubit eleganci, pohodlí a bezpečí vašeho prádla? Neváhejte a vyberte si své pánské prádlo z naší pestré nabídky. Zaručujeme, že vás námi nabízíme pánské spodní prádlo nebude škrtit ani jinak omezovat váš pohyb ani vaše pohodlí. Vybrat si můžete klasické slipy, pohodlné boxerky nebo odvážná pánská tanga. Dokažte své ženě, partnerce, manželce, že i vy umíte utrácet za dobré věci a vybírat si kvalitní pohodlné, bezpečné a elegantní spodní prádlo.


A samozřejmostí nákupu přes internet je, že si konečně můžete dopřát POHODLÍ VÝBĚRU spodního prádla ze soukromí. Věříme, že naše modely pod kalhotami KLOUŽOU, NEHRNOU SE! ZDŮRAZŇUJÍ PŘEDNOSTI a pomáhají ZAKRÝT NEDOSTATKY. Co můžete od spodního prádla chtít víc? Vlastně můžete! Nosit to, CO SE NOSÍ! Být trendy. Neponechat nic náhodě. Co máme v kalhotách, to nám nikdo nevezme. Naopak ocení. Díky našemu eshopu Mikaton vás čeká skutečný pohodlný nákup!

Přesvědčte se a pojďte si nakoupit.

 

 Boxerky

 

Pánské boxerky jsou tím nejvhodnějším pánským spodním prádlem pro velkou většinu pánů. Boxerky totiž v sobě ukrývají výhody klasických slipů i trenek. Boxerky nemusí být spodním prádlem pro aktivní sportovce, ba naopak. Pánské boxerky od nás se totiž pod oblečením neshrnují, jak je tomu v případě trenek a zároveň neohrožují vaši plodnost, jak je tomu v případě klasických slipů. Říká se, že "na velikosti záleží", ale u nás toto tvrzení neplatí, neboť máme velký výběr krásných boxerek v různých velikostech pro každou postavu. Vybrat si tak můžete boxerky od velikostí S až po velikosti XXL. Kromě těchto velikostí můžete vybírat i z mnoha různých barevných provedení. Nabízíme boxerky v jednobarevných provedeních i ve vícebarevných provedeních s originálními obrázky. Taky důležitý je materiál. U některých boxerek najdete materiál, který je funkční, elastický, nebo si vyberte bavlněné boxerky.

 


Naše boxerky jsou originální, díky velké nabídce. Máte už dost nevzhledných boxerek a omrzel vás výběr zúžený pouze na černou a šedou barvu? V tom případě jste v našem e-shopu správně, neboť naše pánské boxerky jsou velmi moderní, módní a nabízíme je v mnoha různých barvách. Z pohodlí svého domova si u nás můžete vybrat bílé, modré, červené i jinak barevné boxerky. Kromě pestrého výběru různých barev a motivů nabízíme i pestrý výběr při volbě velikosti boxerek. Pánské boxerky nabízíme ve velikostech M - XXL, takže si pohodlně může vybrat každý muž bez ohledu na svoji postavu.

 

 

Trenýrky

 

Pánské trenýrky nejsou pouze pro volnonožce, ale jsou pro muže, kteří chtějí být free. Trenýrky jsou specifické tím, že Vás nikde neškrtí a cítíte se volněji. Intimní partie muže větrají. Eshop Mikaton je online trenýrkárnou, jelikož máme zajimavou nabídku a trenýrky pro každého muže od velikostí S až do velikosti XXXL. Nejprodávanější značky na českém internetu máme v nabídce a můžete si nakoupit u nás trenýrky Gino, Andrie, Represent.  Nezdržujte se dalším čtením, díky kterému Vás stejně přesvědčíme k nákupu a rovnou přejděte k nákup trenýrek.

 

Nakupujete-li trenýrky jako dárek pro muže, tak pro Vás může být zajimavá nabídka pánský trenýrek s obrázkem. Trenýrky Represent jsou i ve variantě Exclusive.

 

 

Přejděte do nabídky ► PÁNSKÉ PRÁDLOPublikováno dne: 14.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 238 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 238 produktů.