Proč nakupovat kvalitní kalhotky a tanga než levnou konkurenci někde na trhu?Známe to skoro všichni, české rodiny šetří, kde se dá a mnohokrát i tam, kde by se skutečně nemělo. Pokud se jedná o oblečení, tedy svrchní vrstvy šatstva, je v podstatě každého věc, z jaké látky či jakého střihu jsou, potažmo kde je dotyčný kupuje. Zde je opravdu otázka poměru vkusu a plnosti peněženky podstatná. Ale na něčem by se skutečně šetřit nemělo, dámy! A to na spodním prádle, obzvláště na kalhotkách.Proč nakupovat kvalitní kalhotky a tanga než levnou konkurenci někde na trhu?


 

Pojďte, bakterie, vím o skvělém bydlení!

Již naši prapředci měli na ochranu intimních partií bederní roušku. Ne, že by něco věděli o intimní hygieně či nemocech ženských nebo mužských rozmnožovacích částech těla, ale jednoduše jim "táhlo na zadek". Později se pod šaty dam spodní prádlo nevyskytovalo vůbec. Nikdo nebral ohledy na rady doktorů, že takto ženy ochoří a jsou často neplodné. Poté se však změnila móda a široké nabírané sukně nekryly dostatečně probírané partie, a proto vznikly dámské spodky (mezi nohama bylo prostřižení, aby se paní nemusela složitě svlékat). Kalhotky jako takové se ujaly až v 19. století! V dnešní době již každý ví, že pravidelná výměna a kvalitní kousky zaručí ženě jakousi bariéru proti spoustě onemocnění.

 

 

Nejsou kalhotky jako kalhotky

Momentálně je na trhu obrovská škála druhů tohoto spodního prádla a nejde jen o střihy, ale i o látky, ze kterých jsou šité. Našim intimním místům nejlépe svědčí bavlna a přírodní materiály jako je len, přesto mezi levnějšími kusy naleznete takové, jenž jsou vyrobeny ze syntetických látek, které představují pro genitálie opravdové riziko. Lépe a snáze se tu množí různé kvasinky a tato textilie se nedá, tak jako bavlna, prát na vyšší stupeň teploty, která zabíjí tolik obávané bakterie. Právě kvůli těmto potvůrkám mívají ženy často výtoky a záněty, jejichž léčba často vyjde dráž, nežli koupě kvalitních kalhotek.

 

Když se někdy zase přistihnete, jak přepočítáváte kvantitu s kvalitou, zabrzděte a pomyslete na svoje zdraví! Skutečně dobré spodní prádlo má všitou bavlněnou vsadku přímo na intimních partiích, pokud není celé šité právě z tohoto materiálu.Publikováno dne: 29.07.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 6 7 |
Vybrali jsme k tématu: 153 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Proč nakupovat kvalitní kalhotky a tanga než levnou konkurenci někde na trhu? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.07.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.