PRO MUŽE : TRENKY, BOXERKY, NEBO SLIPY?Snad každý z nás dbá při výběru svého spodního prádla na to, aby byl daný produkt, který si nakonec vybere, především kvalitní a pohodlný. Téměř s jistotou lze říci, že tyto dva aspekty jsou rozhodující při výběru spodního prádla jak u mužů, tak i u žen. Na těchto webových stránkách se však zaměříme na první jmenované, tedy na muže. Právě vy, milí pánové, si můžete z našeho katalogu vybrat nejen nepřeberné množství kvalitního spodního prádla, ale také značkového oblečení nebo kosmetiky pro muže. Chcete být atraktivní pro své partnerky? Pak jste se ocitli na správné adrese!PRO MUŽE : TRENKY, BOXERKY, NEBO SLIPY?


 

Poslední dobou se stále častěji diskutuje o tom, zdali jsou více pohodlnější trenky, boxerky anebo slipy. Každý muž preferuje něco jiného, tudíž není snadné naleznout na tuto rozporuplnou otázku jednoznačnou odpověď. Vzhledem k tomu, že se snažíme v naší prodejně respektovat přání a potřeby každého našeho zákazníka, a to bez rozdílu, můžete v našem sortimentu tedy naleznout jak trenky a boxerky, tak i slipy.

 

 

TRENKY pro muže

Pokud se řadíte mezi příznivce pohodlných trenek,  v našem obchodě si zcela jistě přijdete na své. V našem sortimentu totiž naleznete velké množství značkových trenýrek (např. oblíbené značky jako Gina, Andrie, REPRESENT a mnohé další) různých barev a s rozmanitou škálou potisků (které nabízí například značka Gina) a vzorů. Do našeho katalogu vybíráme jak trenýrky od českých výrobců, tak trenýrky od zahraničních výrobců. To, které z nich si vyberete, záleží jen a pouze na vás. Pokud se ale nebudete moct rozhodnout, kterou značku či materiál si máte  vybrat, nezoufejte. My vám rádi poradíme a usnadníme vám tak těžké rozhodování. Stačí tedy pouze přijít a vybrat si pohodlné trenýrky, které si oblíbíte.

 

 

 

BOXERKY pro muže

Během posledních několika let se u mužů těší velké popularitě trenýrky zvané „boxerky“. Toužíte-li po elegantních boxerkách, máme pro vás skvělé řešení. Boxerky Boxers jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Preferujete-li pohodlné boxerky, pak byste si mohli vybrat skvěle padnoucí spodní prádlo od  značky You By Nico, která vyrábí bezešvé spodní prádlo.

 Příznivci českých značek si pak mohou pořídit boxerky a trenýrky od značky Represent, která dbá na pohodlnost i kvalitu!

Jak již jasně vyplynulo z předešlých řádků, u mikaton.cz si můžete vybrat nejen boxerky, které budou elegantní a nadto i pohodlné a kvalitní. Zároveň si můžete vybrat spodní prádlo jak od českých, tak od světových výrobců – záleží jen na vás, komu (a čemu) dáte přednost!

 

 

 

SLIPY pro muže

Když se řekne „slipy“, většina mužů se začne razantně bránit. Ihned si totiž představí nemoderní spodní prádlo, které je už dávno takříkajíc „out“. Jenže pozor, milí pánové. Ono tomu tak ve skutečnosti není! Ať už tomu budete věřit či nikoliv, doby, kdy slipy působily na mužích nepřitažlivě, jsou dávno pryč. Výrobci spodního prádla se totiž rozhodli, že se pokusí dát tolik neoblíbeným slipům „novou tvář“. Vzhledem k tomu, že i my se snažíme jít s trendy a zároveň co nejlépe vyhovět poptávkám zákazníkům, zařadili jsme do našeho katalogu i slipy od českých a zahraničních výrobců. Vybírat si tedy můžete mezi značkami Gina nebo Andrie, které jsou již samy o sobě zárukou kvality a pohodlnosti. Patříte-li tedy zrovna právě vy do řad těch, kteří preferují „staré, dobré slipy“, nestyďte se. I neprávem zavrhované slipy mohou být v dnešní době vyrobeny podle moderních trendů, přičemž kvalitou se mohou rovnat trenkám nebo boxerkám.

 

Ačkoli jsme se na začátku tohoto příspěvku snažili odpovědět si na to, zdali jsou „lepší“ trenýrky, boxerky nebo slipy, ani po sumarizaci všech tří produktů není odpověď zcela jasná. Někteří muži si potrpí na eleganci a pohodlnost, proto sáhnou po boxerkách, jiní naopak dávají přednost českému spodnímu prádlu, a tak si vyberou tradiční slipy. Trojici pak uzavírají trenky, které si u nás nejspíš vyberou ti, kteří by si rádi pořídili kvalitní a zároveň originální spodní prádlo. Do které kategorie se řadíte vy?

 

 Nebojte se vybrat si spodní prádlo dle vašeho gusta, v www.mikaton.cz si přijde na své opravdu každý muž, stačí si jen vybrat spodní prádlo, které vám nejen skvěle padne, ale také se v něm budete cítit nadmíru pohodlně a spokojeně! Přijatelné ceny jsou samozřejmostí! Proto déle neváhejte a kupte si kvalitní spodní prádlo za skvělé ceny! Jen a pouze u mikaton.cz.

 

 

 

Trenky, boxerky nebo slipy?  Tři stále vyrovnaní soupeři. A jaké spodní prádlo si představují ženy na mužích? Jaké spodní prádlo je na mužích sexy? Nejvíce sexy bez prádla?

 

Vítězem se nejspíš stávají boxerky, které nejvíce ve výzkumech zaznívají od žen, jako prádlo, které by na mužích ženy chtěli vidět nejčastěji.

 

 Publikováno dne: 26.02.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 93 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek PRO MUŽE : TRENKY, BOXERKY, NEBO SLIPY? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 26.02.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.