Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czLevné novinky spodního prádla GinaPojďte se s námi podívat na zajimavou nabídku prádla Gina. V nabídce máme tyhle novinky, které uvidíte níže. Jedná se o boxerky, trenýrky, pyžama a kalhotky. Všechny tyhle produkty, jsou opět lepší než dříve. Gina se z označení levného prádla postupně dostává tím, jak stále vylepšuje nové vzory, aby prádlo bylo dokonalejší. Podívejte se na kompletní nabídku. Máte-li doma již značku Gina, tak určitě budete volit modely podobné těm Vašim pokud jste s nimi spokojeni. Podívejte se na krásné potisky, které jsou vhodné i jako dárek.

 

Gina

SPODNÍ PRÁDLO JE UKÁZKOU, že v jednoduchosti je krása. Omrkněte celou nabídku. Kalhotky s potiskem jsou velmi atraktivní, proto je muži nakupují svým ženám jako dárek. Například roztomile jsou kalhotky s ježečkem. Určitě další modely a potisky budou přicházet i letos.

 

V čem je spodní prádlo Gina vyjímečné? Vyrobce jako jeden z mála nabízí prádlo bamboo, které je vyrobeno z bambusových vláken. Kalhotky a boxerky Bamboo jsou tradicí tohoto dodavatele.

 

Gina prodej dámského a pánského bezešvého spodního prádla. Nabízí prádlo s obsahem léčivých látek Aloe Vera, dále také oblečení sportovní či pro volný čas. V našem sortimentu naleznete kalhotky, tanga, slipy, boxerky, podprsenky, topy. 

Kompletní informace o produktech značky Gina - výhodné ceny, dlouhodobé kladné hodnocení, recenze na jednom místě.

 

Jak jsme slíbili, tak pod článkem najdete poslední novinky, omrkněte všechno.

 

 Publikováno dne: 16.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 148 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 148 produktů.