✅ Zahrajte si pexeso online s odměnou -> Začít hrát

Jaké nosit spodní prádlo po poroduMít po porodu co nejrychleji krásně štíhlé a sexy tělo je snem každé ženy. Víte, jaké vyprat správné spodní prádlo, abyste co nejrychleji dala své tělo opět do formy? 

 

Po porodu s útlým pasem

Po porodu je důležité, vybrat si správné stahovací prádlo, které vaše tělo dokonale obepne a navíc vyrýsuje vaše křivky do požadovaného tvaru. Komfortní spodní prádlo podpoří hubnutí a zpevní břicho. Dále pomáhá upravit váš správný postoj i chůzi. Stahovací prádloje zkrátka nedílnou součástí výbavy každé novopečené maminky, proto buďte s jeho výběrem pečlivá. Jaké nosit spodní prádlo po porodu


 

 

Bezešvé stahovací prádlo

 

Chcete, aby vaše stahovací prádlo bylo pod šaty zcela neviditelné? Pak zvolte kvalitní bezešvé prádlo. Stahovací kalhotky bez švů mají po porodu výraznou funkci. Nejenže během několika vteřin vyrýsuje vaše tělo do krásných tvarů, ale také vám pomůže k rychlejšímu návratu do vysněné formy. Bezešvé stahovací spodní prádlo je vhodné pro poporodní regeneraci a lze jej nosit během celého dne. Navíc je jeho nošení velmi pohodlné, díky použití kvalitních materiálů. 

 

 

 

Jak vypadají stahovací kalhotky

Stahovací kalhoty jsou vyrobeny z pružných a velmi přizpůsobivých materiálů. Mají vyšší střih a oblasti pasu je látka zesílena pro lepší formování. Během období po porodu se vaše bříško přirozenou cestou vrátí do své původní podoby a navíc během nošení stahovacího spodního prádla budete viditelně štíhlejší. 

 

 

Stahovací kalhotky s nohavičkou

Potřebujete pevnit po porodu bříško, ale také byste měla ráda zvednutý zadeček a dokonale úzké boky? S tímto úkolem vám pomůžou stahovací kalhotky s nohavičkou. Díky bezešvým lemům je celodenní nošení pohodlné a nehrozí žádné otlaky na pokožce. Na výrobu stahujících kalhotek jsou použity materiály s přirozenou savostí. Antibakteriální složka napomáhá k hladkému hojení a zamezuje vzniku infekcí a mykóz. 

 

 

Proč nosit varující kalhotky po porodu

Zeštíhlující, tvarovací, formovací. Takové jsou stahovací kalhotky, které doporučujeme všem ženám po porodu. Můžete je nosit pod úzkými šaty i pod volným tričkem. Pocit z plochého bříška navíc podpoří fakt, že své svalstvo a pokožku formujete do požadovaného tvaru po celý den, aniž byste vynaložila velké úsilí se cvičením. Stahovací kalhotky jsou nejčastěji vyráběny v bílé, tělové a černé barvě pro snadnou kombinaci s podprsenkou. Při výběru stahovacích kalhotek volte menší velikost. 

 Publikováno dne: 14.08.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 33 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Jaké nosit spodní prádlo po porodu jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 14.08.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.