Erotické prádlo pro muže? Ano pánské tangaŘíkáte si, jak vlastně vypadá erotické prádlo pro  muže? No jednoduše - jsou to pánské tanga, které si můžete koupit i v eshopu Mikaton. Máme je mezi pánským prádlem. Mnoho mužů se jich bojí, ženy by je na mužích rády vyzkoušeli. Kompromisem tudíž může být, když muž je dostatene dárkem od ženy, aby se v nich jí ukázal. Což se taky děje a ženy pánské tanga pánům objednávají. Jestliže jste žena a hledáte partnerovi vhodný dárek, třeba na Vaše první výročí, proč tohle nevyzkoušet a překvapit ho tímto spodním prádlem. Na 100% tohle nebude od Vás čekat :)

 Erotické prádlo pro muže? Ano pánské tanga


Nakupovat pánské tanga můžete v tomhle eshopu Mikaton a najdete je mezi pánským prádlem, nebo v erotickém prádle, pod kategorií Pánské sexy prádlo.

 

Nebo stačí kliknout zde: PÁNSKÉ TANGA

 

PÁNSKÁ TANGA jsou sice pro muže, ale jen málokterý muž by se je sám objednal. Nebo si myslíte něco jiného ?

 

 

 Galerie ke článku

pánské tanga sexy tanga prodej tanga pánksá tanga

Publikováno dne: 04.01.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 4 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Erotické prádlo pro muže? Ano pánské tanga jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 04.01.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.