Do práce bez kalhotek nemůžete, nehodí se toSchválně, kterou věc si rozmyslíte jako první předtím, než půjdete do práce? No samozřejmě, co si vezmete na sebe. V závislosti na ročním období budete nejspíš hodnotit, jestli je vaše sukně dost dlouhá/krátká, jestli si vezmete bleděmodrý nebo bílý svetřík, nebo jestli je už na čase vyměnit samodržící punčochy za silonky. A spodní prádlo? Mno, dovolím si tvrdit, že to nejspíš příliš neřešíte. A přitom špatně zvolené spodní prádlo je stejný prohřešek, jako přijít do práce tzv. naostro.Do práce bez kalhotek nemůžete, nehodí se to


Odhalené spodní prádlo? Jen v soukromí

Zkrátka spodní prádlo je spodní prádlo. Nemělo by být tedy běžně vidět. A nezáleží na tom, jestli jde o tanga s vysokým pasem vykukující zezadu z džínsů, nebo o ramínko od podprsenky. Pokud máte možnost a chuť chodit do práce v bokových kalhotách, zvolte do nich nízké nenápadné kalhotky, které vás nezradí, ani když se pro něco nečekaně shýbnete. 

 

Naopak vyrýsované spodní prádlo pod těsně přiléhajícím oblečením své nositelce také zrovna dobrou vizitku neudělá, takže k vysokým kalhotám volte kalhotky s vysokým vrchním lemem. Každý náhodný kolemjdoucí přece nemusí vědět, že vašimi nejoblíbenějšími kalhotkami jsou provázková tanga! Pamatujte, že krása a přitažlivost ženy se skrývá v tom, co dovede rafinovaně skrývat ne v tom, co bezhlavě odhaluje! 

 

Stejně tak různé kraječky a mašličky jsou v případě spodního prádla určeného do práce tabu! Výjimku tvoří široké sukně a plandavé kalhoty, které vše spolehlivě zakryjí. V jakémkoli jiném případě je bezešvé spodní prádlo nezviklatelnou jistotou!

 

Podobná pravidla platí i pro výběr podprsenky. Zařezaná ramínka, příliš malé košíčky i krajka vykukující z hlubokého výstřihu jsou absolutně nepřípustné! A o zapínání vykukujícím z topu s příliš odhalenými zády doufám mluvit nemusím… S podobnou obezřetností je třeba přistupovat i k výběru barvy. Není pravdou, že pod bílou halenku se hodí bílá podprsenka! Naopak, nejspíš toho odhalí více, než jste původně zamýšlela. Vsaďte na tělovou, ta totiž není vidět prakticky nikdy.

 

 

Do práce bez? Ani nápad!

A v čem je tedy problém?, řeknete si. Vyrazme tedy do práce bez spodního prádla, potom neuvidí nikdo nic! Tak milé dámy, než vás něco takového napadne, zkuste se ještě trošičku začíst, ano?

 

 

Tak především přijít do práce bez vhodné spodního vybavení je nejen absolutně nevhodné, ale dokonce neslušné! Pokud tedy nepatříte k pracovnicím nejstaršího řemesla, že ano. A pokud si myslíte, že na to nikdo nepřijde, jste na omylu…

 

Vezměme si třeba takovou podprsenku. Myslím, že plněji obdařené šťastlivkyně můžeme vynechat, protože pokud si podprsenku nevezmou ony, tak to za A: pozná úplně každý, a za B: vypadá do vysloveně ohavně. To konzervativní Ačka a Bčka, si mohou pískat. Na nich totiž určitě nikdo nic nepozná. Nepozná, dokud se jejich majitelky nedostanou někam, kde je chladněji. Možná se budete divit, ale stačí pár stupňů, zapříčiněných špatně nastavenou klimatizací nebo přechodem z jedné kanceláře do druhé a vaše bradavky nenapadne nic lepšího, než se provokativně vztyčit. Už chápete?

 

 

Podobné je to i s kalhotkami. Být naostro pod kalhotami je opravdu ale opravdu nehygienické, a sukně jsou zase svými zrádcovskými sklony přímo pověstné. Stačí, abyste se maličko ohnuly, nešikovně uklouzly, nebo aby zafoukal vítr. A věřte mi, že na takové trapasy, budou vaši kolegové vzpomínat ještě hodně dlouho…

 

 

Vyberte si zde: KALHOTKYPublikováno dne: 29.07.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 95 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Do práce bez kalhotek nemůžete, nehodí se to jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.07.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.