🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Tipy na vánoční dárky pro školákyČím větší dítě, tím je složitější vybrat správný vánoční dárek. Děti ve věku od šesti let do patnácti let už většinou mají vlastní představy, co by chtěly dostat jako vánoční dárek. Ne vždy se však jejich očekávání změní v realitu, a ne vždy jsou jejich přání úplně reálná. 

 

Tipy na dárky pro děti z prvního stupně

Vánoční dárek dětem od šesti let se kupuje pořád vcelku snadno. Většinou stačí sledovat a pamatovat si přání dítěte v průběhu roku. Většina rodičů však chce ještě dítě překvapit něčím novým, zajímavým a často ještě s další přidanou hodnotou – například vzdělávací. V našem obchodě Mikaton můžete získat spoustu zajímavých vánočních dárků, které potěší děti školou povinné i jejich rodiče. 

 

 Tipy na vánoční dárky pro školáky


 

 

  • Vánoční dárky s motivy oblíbeného pohádkového hrdiny

 

Zde většinou nemůžete šáhnout vedle. I měkké dárky s textilem mohou potěšit, pokud je tam oblíbený pohádkový hrdina. U nás v obchodě Mikaton na vás čeká spousta možností vánočních dárků s motivy Frozen Ledového království, Spidermana, Avengers, Jak vycvičit draka, Disney princezen a dalších. Stačí zabrouzdat v sekci Pohádky. Najdete tam povlečení, osušky, plyšáky, deštníky, hračky a mnoho dalších věcí denních potřeb s motivy pohádkových hrdinů. 

 

 

 

 

Vánoční dárek v podobě dřevěné stavebnice může ocenit i dítě školou povinné. Například ty od české firmy Walachia ocení malých architekti, kteří si mohou vytvořit spoustu věrných historických budov. 

Malého badatele je pak možné překvapit sadou pro tvorbu vlastních krystalů, slizu či akváriem, kde si je možno vypěstovat vlastní živou fosilii. U nás v obchodě Mikaton takovéto sady pro zvídavé děti seženete v sekci Experimentální hračky

 

 

 

 

  • Společenské hry 

 

Společenská hry jsou také velmi oblíbeným vánočním dárkem. Spousta z nich je kvalitních a krásně zpracovaných. Děti tohoto věku mohou hrát už spoustu her, které budou bavit i dospělé, a nemusí to být zrovna Člověče nezlob se. Ze společenských her je současnou klasikou například hra Carcassone, Osadníci z Katanu nebo Dixit.  V českém prostředí je legendou stále se prodávající hra Dostihy a sázky. Ty se prodávají i v Junior verzi. Koukněte v naší sekci Společenské hry a určitě nějakou hru jako vánoční dárek vyberete.

 

 

A když máte rádi pohyb a srandu, pobavit se můžete například Stolním fotbálkem od Albi.Publikováno dne: 06.12.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 76 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Tipy na vánoční dárky pro školáky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 06.12.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.