Nápady na vyrábění vánočních dárků s dětmiVětšina dětí rádo něco vytváří a potěšení jim dělá také, když svým výtvorem mohou někoho podarovat. Navíc pokud s dětmi vyrobíte něco, co bude zároveň i praktické, určitě obdarovaného potěšíte o to víc.

Zejména textilní takzvané polotovary určené k dotvoření budou děti bavit a finální produkty mohou dlouho sloužit. Řeč je zejména o povlacích na polštáře, tašky, pytlíky, trika nebo zástěry. Zajímavou zábavou a skvělým dárkem může být také dozdobení klobouku. Nápady na vyrábění vánočních dárků s dětmi


Potřeby pro aranžování

 

Zejména babičky, které si často dávají na ledničku vzkazy a seznamy, uvítají další magnet k jejich uchycení. Stačí koupit obyčejné magnety a pomocí tavné pistole a nejrůznějšího kreativního materiálu z nich udělat originální kousky. Holčičky určitě nadchne výroba náramků a náhrdelníků z minerálních korálků a dalších bižuterních komponentů.

 

 

Pokud vaše děti milují míchání a voňavé věci, určitě ocení společnou výrobu koupelových solí, šumivých bomb do koupele nebo mýdel. Jednou z možností je nakoupit jednotlivé ingredience zvlášť a prostudovat danou výrobu na internetu. Další a rychlejší volbu představuje nákup už hotové kreativní sady. K Vánocům neodmyslitelně patří i svíčky. Ty můžeme spolu s dětmi jednoduše vyrobit z voskových plátů. Kromě zmíněných plátů (nejlépe vícero barev) stačí pořídit už jenom knoty a připravit si vykrajovátka, hobby nožík, nůžky a pravítko.

 

 

Hlavně kluci mají rádi práci se dřevem, tak jim dopřejte vzrušující a jednoduchou tvorbu s tímto materiálem. Můžete například koupit dřevěnou truhličku a nechat ji dítko natřít bezpečnou barvou a polepit dřevěnými písmenky tvořícími jméno obdarovaného. Zábavné je také zdobení dřeva metodou decoupage (ubrouskování). Jedinečný dárek tak můžete vykouzlit například ze starého dřevěného ramínka nebo rámečku na fotografie.

 

 Publikováno dne: 02.12.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 95 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Nápady na vyrábění vánočních dárků s dětmi jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 02.12.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.