🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Litex výrobce českého sportovního oblečení a plavekNa úvod můžeme říct, že Litex je český výrobce sportovního oblečení s mnohaletou tradicí, díky které se očekává, že bude vyrábět modely, které dokonale sednou, které jsou pohodlné a které nikdy nezestárnou nebo aspoň něco vydrží. Česká značka Litex ve svém sortimentu nabízí řadu zajmavých produktů. mezi nejrozšířenější patří hlavně plavky, jenž ho v České republice proslavili. A značka se taky proslavila svým zásilkovým prodejem z katalogů, které bývali velkým boomem. Nyní už lidi z katalogů přešli na internet a prodej oblečení se rozšířil na internetu po široké veřejnosti a dnes již oblečení a plavky objednávají i senioři. Nakupovat značku Litex má své výhody: seženete vždy nejširší nabídku, seženete vždy na internetu kompletní nové kolekce.  Produkty ve všech velikostech. nemusíte se ohlížet na úzký sortiment nějakého obchůdku, ale na internetu v eshopech nakoupíte všechny dostupné velikosti a to platí zvláště u značky Litex, která má velkou základnu stálých produktů a každoročně se rozšiřující nové modely z nových kolekcí, které stále obměňuje a nabídkase každým rokem vyvíjí.Litex výrobce českého sportovního oblečení a plavek


Podívejte se například na nabídku sportovního oblečení, do kterého patří dámské legíny, pánské kalhoty, pánské mikiny, dámské trička a další. Značka Litex nabízí vše včetně svých ponožek. Není porblém nakoupit u značky celý svůj outfit a hezky ho zkombinovat s dalšími součastmi oděvu jako jsou boty, kabelky nebo spodní prádlo. Litex dokáže každoročně pekvapit svými půvabnými šaty, které i letos představil už nyní v březnu a opět nesmí chybět květnové vzory, které jsou právě v létě velmi populární a líbí se vždy všem. Staré modely se rychle vyprodali, ale právě nové modely, které je mají pro tuto sezónu nahradit, jsou jim podobné. Vyzkoušejte skvělé volné šaty, v kterých se budete cítit dobře, i když si pod ně dáte v létě šaty. Zkombinovat letní outfit u značky Litex není problém, jelikož většinu jeho sortimentu tvoří právě letní zboží jako jsou letní šaty, letní plavky dvoudílné, jednodílné plavky s kosticí i bez kostice, či letní parea, která se náramně hodí k plavkách a nošení na pláži, když se zrovna nejdete koupat. Letní katalogy Litex již rozesílal svým zákaznicím a zákazníkům a pokud jste zákazníkem Litexu, tak již jistě víte, jaké modely nové uvedla značka Litex na trh. Podívat se na ně samozřejmě můžete níže pod článkem, kde jsme Vám připravili mix novinek včetně plavek.

 

O plavkách značky Litex bychom mohli mluvit dlouhé hodiny, jelikož nabídka je velmi široká a projít ji dá taky práci. Litex nabízí poslední kolekci s označení 58 a předchozí kolekce začínala čísly 57. Je to menší nápověda, které modely jsou nové a které už pomalu řadíme na doprodej.

 

 

Co říká o sobě sám výrobce Litex?

 

Značka LITEX byla založena v roce 1991 v Litomyšli, zpočátku jako výrobce dámských, pánských a dětských plavek, ale již po roce byla na trh uvedena první kolekce oblečení pro fitness. Postupně se začal sortiment výrobků dále rozšiřovat - směrem k oblečení pro volný čas. V současné době se výhradně v České republice - bez podílu zahraniční kooperace - šijí stovky modelů plavek, sportovního oblečení a funkčního prádla.

 

LITEX dbá trvale o vysokou kvalitu výrobků a zároveň sleduje i aktuální módní trendy. Spojení kvality, módnosti a vysokého komfortu se daří dlouhodobě dosahovat.

Aby byla kvalita výrobků spolehlivě zaručena, šije LITEX z materiálů od renomovaných evropských výrobců, především ze Španělska, Itálie a Francie.

Při sportu a aktivním pohybu, pro které jsou výrobky LITEX určeny, je rozhodující přizpůsobivost pohybu - pružnost a poddajnost oblečení, tento efekt a zároveň vysoký komfort nošení oblečení zaručuje elasticita materiálů. LITEX využívá materiály pouze s obsahem značkových elastických vláken, čímž se také snaží dosáhnout nejvyšší kvality svých výrobků.

Nové kolekce sledují vždy aktuální módní trendy a optimálně řeší kompromis mezi co nejvyšší kvalitou a pro spotřebitele přijatelnou cenou. Pro LITEX je typická velká rozmanitost kolekcí a aktuální nabídka dokáže vždy oslovit široké spektrum spotřebitelů.

 

 

LITEX to ve svém textu shrnul dokonale - pro Litex je typická velká rozmanitost kolekcí - s tím souhlasíme, v plavkách si příjdou ženy na své nejen kombinacemi, které můžou sami ovlivnit, jelikož nabízí značka spodní díl plavkové kalhotky a horní díl plavkovou podprsenku zvlášť a žena si takhle může plavky sestavit sama dle svých představ a nemusí se strikně držet obrázku. V plavkách si na své příjdou i muži, kteří hlavně v plavkách vyhledávají pohodlnost a praktičnost, než ženy, které v plavkách hledají hlavně krásu. Pro muže nákup plavek či spodního prádla přes internet může být velkým dnem, jelikož tak často tento sortiment nenankupují, ale pak vzlášt ze zkušeností víme, že pomalu, ale jistě roste procento mužů, kteří jsou schopni utratit za módu stále větší procento ze svého příjmu. Možná je to dobře, když muž se stará taky o sebe.

 

Vyberte si z nabídky a objednejte si oblečení Litex z nových kolekcí.Publikováno dne: 29.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 6 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Litex výrobce českého sportovního oblečení a plavek jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.03.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.