Tvořte zajimavá díla díky ScrapbookingScrapbooking je bezva zábava dam i maminek s dcerami. Jedná se o kreativní tvorbu s papírem a nálepkami. Pokud tuhle zábavu neznáte, poříďte si pár kousků a vytvořte něco zajimavého. Dekorace z papíru a samolepek můžou být zajimavým doplňkem i do vašeho domova. Objednejte si pár kousků z vybraných kousků.Tvořte zajimavá díla díky Scrapbooking


Papíry, čtvrtky, fotoalba, raznice, razítka, inkousty, embossování a další.

Objevili jste papírový svět scrapbookingu? Koukáte s otevřenou pusou na tu spoustu materiálu a pomůcek, které se při tomto druhu tvoření dá použít? Zkuste si pohrát a vytvořit něco pěkného.

 

Co je SCRAPBOOKING? Fenomén několika posledních let který „postihl“ tisíce lidí z celého světa.

 

Scrapbooking a quilling

 

Scrapbooking a cardmaking - jsou výtvarné techniky, které mají ve své náplni tvoření "papírové".Tato technika je velmi kreativní činnost, která osloví každou věkovou kategorii. Lze vytvářet cokoliv co si dokážete jen představit. Pomocí razidel, razítek, šablon, barev, tiskátek, dekorativních vroubkovaných nůžek, papírových či dřevěných aplikací ozdobíte lepením čtvrtky papíru různých rozměrů a potisků a vytvoříte tak originální přání (valentýnské, vánoční, velikonoční, svatební, ke křtu, narozeninové), dopis, jmenovku a můžete dojít až po vytvoření vlastního fotoalba nebo své originální ilustrované knížky. Co si tak vytvořit třeba zajímavý abecedník na recepty?

 

K lepení papíru použijeme lepidlová "rolátka", oboustranně lepící pásku či čtverečky k lepení fotografií pro "čistotu" práce při lepení. Pomocí řezačky zarovnáváme okraje fotograií.

 

Starší formou scrapbookingu je využití tvořivého materiálu, jehož základem jsou papíry. Na zdobení projektů se používají různé obrázky, výseky, kytičky, kovové předměty, propisoty, písmenka, ale i různé kreativní techniky, například decoupage, embosování, razítkování a další.Publikováno dne: 04.07.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 35 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 35 produktů.