🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Pyžamové dny - užíjte si omezení trochu jinakVyhlašujeme PYŽAMOVÉ DNY! Jak jinak se v domácnosti nezbláznit, pokud nemáte home office, nešijete roušky, nebo nemáte jinou práci. Pyžamové dny jso od toho, abyste relaxovali u své dobré knihy, dobrého seriálu nebo dospávali svůj spánkový deficit. Udělejte si v tyhle dny relax. Zůstaňte celý den v pyžamu.Pyžamové dny - užíjte si omezení trochu jinak


 

Samozřejmě i my můžeme nabídnout bezva pyžama, v kterých Vám bude doma dobře. Máme v nabídce pyžama pro děti, ženy i muže. Krátká i dlouhá.

 

Odpočiňte si, načerpejte sílu a energii. Hrejte si doma s dětmi, podívejte se na dlouhý film, nebo si přečtěte knihu, na kterou nebyl dříve čas.

Kdo chce být aktivnější může si doma samozřejmě precizně doma poklidit.  Hlavně zůstaňte doma.

Jen vycházejte jen pokud je to nutné, procházky počkají, posezení s přáteli počká, grilovačky počkají.  Čím poctivěji budeme dodržovat nařízení vlády, tím rychleji se jich zbavíme a pak můžeme v přírodě trávit dny i noci. ?

 

 

#zustandoma #pyzamovedny

 

Nákup Pyžama

 

 

Pyžama dámská   Pyžama dívčí   Pyžama pánská   Pyžama chlapecká  

 

 

 Publikováno dne: 21.03.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 32 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Pyžamové dny - užíjte si omezení trochu jinak jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 21.03.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.