🎁 Vánoční tipy na dárky 🚚 Vánoční dekorace

Prší a prší. Začněte stylově. Začněte deštníkemPodzimní dny s sebou přinášejí sychravé, deštivé počasí, které dokáže přinést občasný splín na každého z nás. S příchodem podzimu se déšť stává téměř běžnou součástí dne, se kterou je potřeba počítat. A proč nespojit příjemné s užitečným a deštivé, sychravé dny si trochu nerozzářit. Deštník je k tomu přímo ideální.

My v našem obchodě Mikaton nabízíme velkou kolekci deštníků, které nejen ochrání před deštěm, ale i zlepší náladu v ponurém dni. Zalíbí se dětem i dospělým. 

 Prší a prší. Začněte stylově. Začněte deštníkem


 

Děti deštníky milují.

Děti deštníky milují. Dospělí deštníky v rukou dětí už méně, protože je málokdy dokáží opravdu ochránit před deštěm – než na ochranu je totiž děti používají spíše jako hračku, která je má přiblížit ke světu dospělých. Proto je fajn deštík doplnit ještě pláštěnkou nebo nepromokavou bundou. Ale když prší a tvoří se louže, kdo by odolal být doma. A to ťukání deště do deštníku. To miluje každé dítě. U nás v obchodě Mikaton si však vyberete z nepřeberného množství motivů, které rozzáří dětské oči. Deštník s Krtečkem, Spidermanem, Disney princeznami, hrdiny z filmu Ledové království. Nebo prostě jen jednoduché barevné deštníky v menších verzí. Spousta z nich je manuálně otvíratelných, což poskytuje bezpečí pro menší děti – nevystřelí jim při nesprávné manipulaci do obličeje. 

 

 

 

Žádná žena nechce zmoknout.

Většina žen nemá jen jeden deštník. Má jich několik pro různé příležitosti a také pro jistotu, že deštník nezůstane v nesprávné kabelce. Žádná žena nechce zmoknout. S našimi deštníky se to zaručeně nestane, a ještě rozzáří den nebo doladí vzhled. Vybírat si můžete ze skládacích, vystřelovacích i klasických s tyčí. Barevné, jednobarevné, duhové i s motivem. Stačí se jen podívat po naší nabídce a určitě vám nějaký padne do oka.

 

 

 

Deštník je skvělým doplňkem v pánské módě. 

I deštník může být skvělým doplňkem. V pánské módě to platí zaručeně. Elegantní deštník s klasickou tyčí může dotvořit celkový dojem elegantního vzhledu gentlemana. Kdo má však raději ležérnější módu určitě spíše sáhne po rozkládacím nebo vystřelovacím deštníku, který se vejde do pánské kabely či tašky. Jsou většinou v tmavých provedeních, takže se hodí ke všem příležitostem. A když nevíte, co svému otci, manželovi nebo bratru k svátku, narozeninám či Vánocům, můžete také v klidu sáhnout po našem deštníku. Muži ve městech přece nemusí v dešti nosit jen bundy s kapucí. 

 

 

 


Dámské deštníky   Pánské deštníky   Dětské deštníky  

 

 

 

 

 

 Publikováno dne: 03.10.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Prší a prší. Začněte stylově. Začněte deštníkem jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 03.10.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.