►► MÁME OTEVŘENO  ►   Objednávky zpracováváme - doporučujeme objednat zboží skladem ◄◄


Nestojte fronty v kamenných prodejnách. NAKUPUJTE NA INTERNETUMimořádná situace znamená pro mnoho lidí i změnu v životě. Je vhodné změnit své návyky a začít nakupovat jinak. třeba tak, že byste měli nakupovat sami, což znamená nakupovat většinu svého zboží přes internet z pohodlí domova. A pro zboží si zajít na poštu nebo počkat, jakmile dorazí kurýr, když budete doma. Samozřejmě i teď nákup přes internet má určitá pravidla v této situaci - doporučujeme například platit předem, abyste zbytečně nepřícházeli do styku s hotovostí a nepřenášeli další bacily. Jestliže tedy chcete se chránit a chránit taky své blízké, nakupujte v eshopech a nečekejte někde v řadě u obchodu.Nestojte fronty v kamenných prodejnách. NAKUPUJTE NA INTERNETU


Na internetu dnes nakoupíte už skoro všechno. Od hygieny, drogérii, domácnost a elektro, tak v Praze a v dalších větších městech i potraviny.

 

V eshopu Mikaton máme velký výběr potřeb pro domácnost, povlečení, oblečení, hraček i galanterii.

 

V této situaci je riskatní setkávat se s lidma, proto bychom se kontaktu s dalšími lidmi měli vyhýbat. A pro tyto situace jsou zde eshopy.

 

 

Náš sortiment:

 

Povlečení   Dekorace   Spodní prádlo   Oblečení   Doplňky   Kabelky   Hračky   Sport   Galanterie

 

 

 

 

  Publikováno dne: 17.03.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 13 |
Vybrali jsme k tématu: 293 produktů.

V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Nestojte fronty v kamenných prodejnách. NAKUPUJTE NA INTERNETU jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 17.03.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.