Létní dovolená u moře i s ochrannými prostředky?Letní dovolené se blíží, ale mějte na paměti, že pokud vyrazíte do zahraničí, tak musíte dodržovat nejen zákony a nařízení, které platí při návratu (například karanténa z vybraných zemích), ale taky nařízení v jednotlivých zemích, do kterých na dovolenou míříte. Všechny letoviska, do kterých míříte, budou dodržovat přísná hygienická nařízení, aby nebyly brzy zavřené a tyto nařízení je třeba si dopředu zjistit, abyste například nepřiletěli do letoviska bez ochranných prostředků a předem Vás nikdo neinformoval, proto je lepší vždy mít dopředu nachystané i své ochranné prostředky, které ve vašich zavazadlech nezabírají mnoho místa, ale dokáží ochránit v prostředích, v kterých si nejste jistí, jestli se tam Covd-19 vyskytuje. Lepší je se chránit předem, než se později s COVIDEM léčit až například v nemocnici, nebo tuhle infekci přivést zpátky s sebou při návratu z dovolené.Létní dovolená u moře i s ochrannými prostředky?


Měli bychom být i na dovolených opatrnější, aby nedošlo v září k opakování epidemie a s tím další vlny uzavírání obchodu, což bychom už nesli těžko.

 

Plánujte dovolenou dopředu a v klidu, abyste něco nezapomněli - plavky, nafukovací hračky, jídlo, oblečení, respirátory... A zjistit si pravidla a nařízení v jednotlivých státech, do kterých budete cestovat.

 

 

 

 

 

 Publikováno dne: 27.05.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 39 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Létní dovolená u moře i s ochrannými prostředky? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 27.05.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.