🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Krásné dárky z pohádky Tlapková patrolaTlapková patrola - populární seriál pro děti, který běží na dětských programech a děti na něj rádi koukají. Pak samozřejmě si přejí mít aspoň jednu postavičku doma, nebo spát v povlečení Tlapkové patroly. Na výběr máme v eshopu spoustu pěkných věcí, díky kterým uděláte radost především dětem. Dobrodružný animovaný seriál pro nejmenší, v kterém v hlavních rolích se představí šest statečných pejsků Chase, Marshall, Rocky, Zuma, Rubble a Skye. Všichni tihle hrdinové mají při sobě tajnou zbraň s níž v každém dílu zdolávají překážky a vypořádávají se s jednotlivými nástrahami, s kterými přicházejí do styku.Krásné dárky z pohádky Tlapková patrola


 

 

Tlapková patrola Chase, Marshall, Rocky, Zuma, Rubble a Skye

 

Chlapec, který vede tyhle psí záchránáře se jmenuje Ryder. Chlapec Ryder vede Tlapkovou patrolu každou misi, kterou musí tihle záchranáři splnit, aby ochránili městečko Adventure Bay. Každý psí záchranář má specifickou dovednost, kterou ovládá. Psí záchránáři mají své zbranně schované v batůžcích nebo ve svých autíčkách v nichž se vydávají na své mise.

 

Tento seriál vznikl už v roce 2013 v Kanadě.

 

Žánr - Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

 

V tomto seriálu hraje 7 odvážných psích záchranářů, které vede technicky nadaný chlapec Ryder. Společně dokazují, že žádný úkol není příliš velký a žádné štěně příliš malé, a učí nás o občanství, sociálních dovednostech a řešení problémů.

 

Naše nabídka obsahuje všechny hrdniy z tohoto seriálu, stačí si vybrat případně do objednávky uveďte postavičku figurku, kterou byste si přáli objednat. Vycházíme maximálně všem vstříc.

 

Tohle zboží bude jistě vánočním hitem, jelikož seriál dávali na déčku, teprve nedávno, nebo taky věřím, že ještě jednou tlapková patrola bude v televizi.

 

 

 

 

 Publikováno dne: 24.09.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 8 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Krásné dárky z pohádky Tlapková patrola jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 24.09.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.