🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Jak zabavit děti o jarních prázdninách, když venku prší?Tento týden začínají jarní prázdniny v Plzeňském kraji, Praha - jih a Praha západ a ve Zlínském kraji. Podle předpovědi bude počasí všelijaké a rodiče musí naplánovat dětem činnosti, tak ayb se o prázdninách nenudili. Jak zabavit děti školou povinné, tak aby svůj čas nepormarnili hraním počítačových her nebo se nenudili? Jestliže jste šikovní, tak jim vytvořte sami kreativní hru, při které budou objevovat a naučí se nové věci. Občas to může být zajimavé.Jak zabavit děti o jarních prázdninách, když venku prší?


Jestliže kreativní moc nejste, tak máme pro Vás řešení a v podobě kreativních hraček, v kterých se můžete inspirovat nebo si je rovnou objednat. Právě takové hračky Vám pomůžou rozvíjet vaše děti zas o kus dál, i když se budou hrát.

 

Mezi kreativní hračky toho u nás patří oprravdu hodně. Rozmyslete si s čím asi si děti budou hrát a podle toho jim vyberte hru. Když své děti znáte, tak to bude určitě snadné.

 

 

Kreativní naučné hračky

Společenské hry   Stavebnice   Plastelíny, modelíny   Hry na profese   Karetní hry   Pexesa   Vytvoř si...   Vymaluj si...   Vyšívání   Omalovánky   Potřeby na malování   Šablony na malování   Hry pro dospělé   Edukační hry   Gumičky Loom Bands   Hudební hračky   Dřevěné hračky   Experimentální hračky   Hlavolamy   Puzzle  

 

 

Nejlepší taky je, když ty hry budete hrát s nimi, to je pak bude bavit nejvíc. Ve společenských hrách si můžete vybrat mezi různými oddychovými hrami nebo jednoduchymi, postřehovými nebo hrami u nichž musíte plnit různé ukoly a odpovídat na otázky. Někdy hraní takových her zabere i docela hodně času, ale čas strávený s dětmi je určitě nejlepší pro rodiče.

 

Stavebnice jsou taky kreativní a náučné, protože zde dítě dokonale trénuje myšlení a u stavebnic se taky musí přemýšlet, aby vznikla hračka, která je třeba na obrázku stavebnice. Jestliže je dítě šikovné zvládné to i bez návodu, ale i s návodem je dobré, když se dítě naučí pracovat. Stavebnice jsou různé, stejně tak dílky k nim. Nejoblíbenější stavebnicí jsou kostky Lego, populární jsou i dřevěné domečky Walachia. V eshopu Mikaton máme spoustu stavebnic, z nichž si můžete vybrat hračku i podle náročnosti sestavení.

 

Plastelíny jsou vhodné pro menší děti. S plastelínami se naučí dítě kreativitě a zručnosti. Taky dokonale procvičí svaly na prstech, když bude takovou modelínu zpracovávat a válet.

 

 

Objevujete další kreativní hračky, o kterých jsme se zde nezmínili, ale  určitě stojí za povšimnutí.

 

KREATIVNÍ NÁUČNÉ HRAČKY ONLINE

 

 

 Publikováno dne: 02.03.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 73 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Jak zabavit děti o jarních prázdninách, když venku prší? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 02.03.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.