Dárky pro vnoučataVánoce ťukají na dveře a vy jste stále nevymysleli, čím pod stromečkem překvapit vaše nejmenší blízké. Takových nás jsou opravdu mraky; v množství vymožeností doby se ztrácíme a moderní hračky nás často neosloví, nepřijdeme jim na chuť. Kam se poděla doba dřevěných, ručně malovaných zvířátek a panáčků? A po čem vlastně naši milí vnoučci a vnučky vůbec touží? 

Kdo si nepotrpí na překvapení a nechce překvapit ani ostatní, vsadí na jistotu a dětí se zkrátka zeptá. A vlastně, není na tom nic špatného. Babička s dědou dostanou tip, který jim ušetří hodně času a vzhledem k tomu, jak jsou malé děti neustále aktivní a rozjařené, je dost možné, že na vše zapomenou a pod stromečkem budou kulit oči překvapením. Pokud si ale troufnete na překvapení, nechte se tedy inspirovat.Dárky pro vnoučata


Ještě k dřevěným hračkám; nebojte se jich. I když se do módy ještě úplně nevrací, určitě jimi nezklamete, protože jde o skutečně skvostné, malované kousky. Neuspějete-li, útěchou vám může být to, že je třeba namísto moderní dobou zhýčkaných vnoučat ocení vaše děti a zavzpomínají si na svá mladá léta.

 

 

Chcete-li zvolit jiný typ hraček, můžete zkusit koupi něčeho mluvicího nebo hrajícího. Každému dítěti udělá radost melodie nebo slova a nepochybně bude hračku často pouštět, pokud se mu zalíbí. Ale zalíbí se to i jeho rodičům? Dejte si pozor, koupě takovéto hračky stojí odvahu.

 

Pokud máte vnouče ještě ve věku batolecím, potěšíte ho jistě jakýmkoli chrastítkem nebo chrastítkovou hračkou. Babička Dana vypráví, jak kdysi koupila chrastícího broučka své malé vnučce, který se posléze stal tou jedinou věcí, kterou jí bylo možné utěšit, když plakala. „To byl dárek k nezaplacení, chválila mě tehdy dcera,“ usmívá se Dana. Můžete to zkusit také.

 

 

Pokud patříte k prarodičům, kteří by rádi učily a rozvíjeli schopnosti mrněte už od útlého věku, máte na výběr mezi stovkami hraček, jejichž podstatou je například umísťování předmětů určitých tvarů do správných děr a podobně. Proč ne, jde o velmi oblíbené hračky a faktorů, které by dítko rozvíjely, není nikdy dost.

 

 

Kachna nebo pejsek na kolečkách. Jestli vaše vnouče ještě nevlastní tuto klasickou hračku, s jakou jsme si hráli snad všichni, kupte ji – a uvidíte, jak bude nadšené novým kamarádem.

 

 

Plyšáci. Klasický dar v jakémkoli věku. Huňaté štěňátko nebo kotě vždycky potěší, mnoho dětí s nimi rádo spí, ale úplně malému dítěti je raději nekupujte. Mohlo by plyšáka začít dumlat, což není nic příjemného. Jste-li v této situaci, nechte si nápad pro další roky. Větší děcka nezklamete.

 

 

Panenky pro malé princezny a autíčka pro chlapce. Tady pozor. Pokud máte nenáročná vnoučata, můžete koupi risknout, ve většině případů se ale jedná o to, že si děti předmět raději vyberou. Vyberete špatné auto, nebo panenku s nedostačujícími doplňky. Přeci jen, na tohle jsou odborníci děti. Proto se nebojte a nechte si od nich radit, vyzvídejte, třeba nenápadně. Vždyť kdoví, jednoho dne budou v koncích ony a žadonit: „Dědečku, dědečku, co bys chtěl pod stromeček…?“Publikováno dne: 09.12.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 70 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Dárky pro vnoučata jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 09.12.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.