Vestis exkluzivní nabídka županů MikatonŽupany Vestis pro celou rodinu! V nabídce najdete kompletní sortiment pro celou rodinu. Máme nabídce župany pro děti, ženy i muže. S českou značkou Vestis se můžete setkávat už dvě desetiletí, které stále vyrábí kvalitní koupelnové župany. Jako jedna z mála začala experimentovat u županů i s více materiály, a proto se setkáte s huňatými župany, bavlněnými, ale i se saténovými županu v katalogu Vestis. Vánoční dárek v podobě županu udělá radost celé rodině.Vestis exkluzivní nabídka županů Mikaton


 

 

Značka Vestis je zárukou kvality, produkty jsou měkké hebké župany, do nichž je radost zachumlat. Tuto vlastnost oceníte především v chladných obdobích, kdy není nic příjemnějšího, než se po náročném dni naložit do vany a potom se zabalit do měkkého županu, vzít si hrnek s horkou čokoládou, vzít si knížku, zapálit si svíčku a schoulit se někde do tepla, pustit si příjemnou hudbu a relaxovat. Vestis nebo-li Vestis line vyrábí župany, které vám umožní si tuto chvilku skutečně vychutnat. Její župany jsou vyrobeny z fleecu, wellsoftu, mikrovlákna, Coresoftu, Mokrofibre, flanelu, froté, popelínu, kreše a veluru. Uvidíte, že si produkty Vestis zamilujete, tak jako před lety, když jsme značku Vestis začali nabízet.

 

Vestis je rodinná firma, která již od počátků se zabývá výrobou koupelnových pláštů nebo-li moderně řečených županů. Jelikož i my v eshopu Mikaton jsme rodiná firma, tak jsme si docela blízko a rádi nabízíme české produkty, které máme nejraději i v běžném životě.

 

Stylové a moderní střihy, které jdou vždy s moderními trendy, které se určují na módních přehlídkách, kterých se tento výrobce rovněž účastní. Využíjte proto skvělou nabídku a relaxujte o vánočních svátcích v kvalitních županech, které Vás zahřejí.

 

Na internetu se s produkty Vestis setkáte taky i v jiných internetových obchodech, ale věříme, že si eshop Mikaton vyberte a nakoupíte zde.

 

Dnes v Mikatonu najdete župany, saténové župánky, chlupaté ponožky, huňaté deky. Náhled na nabídku najdete níže pod článkem. Podívejte se na pestrou inspiraci produktů Vestis a objednejte někomu blízkému pěkný dárek.

 

 Publikováno dne: 07.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 82 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Vestis exkluzivní nabídka županů Mikaton jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 07.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.