🎁 Vánoční tipy na dárky 🚚 Vánoční dekorace

Typy spodního dílu plavekS rozvojem módního světa v oblasti plavek se objevují stále nové střihy spodního dílu dámských plavek. Každý spodní díl má své charakteristické rysy a hodí se pro jiné typy postav. Abyste se i Vy vyznala v těchto střizích, představíme Vám v následující části nejčastější typy spodních dílů plavek.Typy spodního dílu plavek


 


Klasický spodní díl plavekKlasický spodní díl plavek je na bocích vystřižený stejně jako klasické kalhotky a je snad tím nejčastějším typem. Tento typ se hodí pro všechny typy postav, avšak největší přínos má pro ženy, které mají kratší nohy. Vykrojený díl totiž nohy opticky prodlouží a zvýrazní jejich ladné tvary.

 

 TangaTanga jsou spodní díl plavek, který se těší největší oblibě u odvážnější žen, které se nestydí za svůj odhalený zadeček. Tanga jej totiž nijak nezakrývají a Vy si jej tak můžete pohodlně opálit. V zadní části má spodní díl tanga plavek pouze malý trojúhelníček látky, který spojuje proužky látky jdoucí podél boků, s proužkem vedoucím mezi hýžděmi.

 

 T-back spodní díl plavekSpodní díl plavek s označením T-back je velmi podobným tangám. Avšak oproti nim nemá v zadní části trojúhelníček látky. Proužky vedoucí přes boky a mezi hýžděmi jsou spojeny do písmene T bez použití další přídavné látky. Tím odhaluje tento spodní díl plavek víc, než odhalují tanga, a je tedy určen pro velmi odvážné ženy dívky.

 V-kiny spodní díl plavekPro V-kiny plavky je charakteristické tvarování předního (a někdy i zadního) dílu plavek do tvaru písmene V. Tohoto tvaru je docíleno tím, že jsou proužky látky vedeny výše po bocích a v přední i zadní části jsou tyto proužky svedeny níže, což vytváří právě tvar písmene V.

 ŠortkyŠortky jsou opakem tang, neboť zakrývají téměř vše z dámského zadečku. I tak ale dokážou působit jako velmi sexy spodní díl plavek. Použitím pružných materiálů totiž šortky dokonale kopírují, a tím i zvýrazňují křivky dámského pozadí.

 

 Bokové plavkySpodní díl bokových plavek je, jak již jeho název napovídá, střižen tak, aby byl umístěn nízko na bocích dívek a žen. Bokové plavky jsou vhodné převážně pro ženy, které mají kratší nohy, neboť nízké posazení spodního dílu těchto plavek nohy opticky prodlouží.


 

Dolní díl plavek Publikováno dne: 04.07.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Typy spodního dílu plavek jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 04.07.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.