🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Podzim příchází a s ním i doba punčocháčů. Čemu se vyhnout?Podzim a zima. Pro některé ženy nastává období, kdy přestávají nosit sukně a přecházejí ke kalhotům. Některé ženy to vidí přesně naopak. Sukně a punčocháče prostě dokáží rozveselit den a dát vzhledu jiskru či eleganci. Existuje však pár věcí, kterým je potřeba se vyhnout. Jinak punčochy jsou velmi IN na podzim.

 

Punčocháče se nenosí do otevřených bot. 

Toto je zásadní pravidlo, které by se mělo dodržovat a které shodí veškeré snahy o dokonalý a sladěný vzhled. I když vše bude vypadat naprosto perfektně, tak punčocháče vyčuhující z otevřených bot, jsou opravdu nehezkým doplňkem. Pokud jsou punčocháče nutností, lze si pořídit speciální punčocháče, které jsou bez špičky. 

 Podzim příchází a s ním i doba punčocháčů. Čemu se vyhnout?


 

Tělové punčocháče s lycrou se hodí jen na velmi speciální příležitosti. 

Na to, zda jsou punčocháče tělové barvy dobrý nebo špatný nápad, není jednoznačná odpověď. Ač je v módních kruzích spíše příklon k tomu, že tělové punčocháče v současnosti vhodnou volbou nejsou, pohled na fotky ze společenských událostí všech úrovní hovoří o opaku. Královna Alžběta, vévodkyně Kate nebo Melanie Trumpová. Na těch všech je můžeme při oficiálních příležitostech najít. Nelesknoucí tělové punčocháče jsou prostě klasikou, kterou by každá žena měla mít. To, co by však mělo zůstat jen pro velmi slavnostní příležitosti, jsou lesklé tělové punčocháče. Na běžné ani klasické slavnostní či oficiální příležitosti se prostě nehodí. 

 

 

 

S černými punčocháčemi chybu neuděláte. 

Punčocháče v černé barvě se stávají další klasikou, po které ženy velmi často sahají. Nejoblíbenější jsou pak jemně průsvitné černé punčocháče. Vypadají hezky, a hlavně dokáží zeštíhlit a opticky prodloužit nohy. 

Je však důležité dbát na celé vyznění vzhledu. Černé punčocháče v kombinaci s černými šaty pak spíše mohou navozovat pocit, že byla daná dáma na pohřebním ceremoniálu než to, že se jedná o pokus o odměřenou eleganci. 

 

 

 

Zima hraje barvám

Zimní punčocháče bývají silnější než klasické silonky. Zahřejí a velmi dobře se zapínají do kozaček. Podzimní a zimní období pak nahrává barevným variacím, které v kombinaci s kozačkami nebo kotníčkovými botami vypadají skvěle. Je možné vybírat v mnoha barvách a materiálech. Vyhnout byste se však určitě měli zimním punčochám tělových barev. 


U nás v obchodě Mikaton si určitě nějaké silonky či punčochové kalhoty vyberete. Sychravé počasí není důvodem proč přestat nosit sukně či šaty.Publikováno dne: 09.10.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 52 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Podzim příchází a s ním i doba punčocháčů. Čemu se vyhnout? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 09.10.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.