Legíny. Jak je správně nosit.Někdo nedá na legíny dopustit, někdo je zatracuje úplně a někdo je bere jen jako oblečení vhodné maximálně na sportování. A každý má kousek pravdy. Je totiž důležité vědět, jak legíny nosit. V tomhle článku Vám pomůžeme a taky nastíníme, kam všude si můžete legíny obléknout.Legíny. Jak je správně nosit.


 

Pozor na průhledné legíny

 

 

Průhledné legíny v kombinaci s krátkým tričkem je něco, čemu by se člověk měl snažit vyhnout. Málokdo chce totiž ukazovat široké veřejnosti svoje spodní prádlo. Průhlednost legín není nejen hezká, ale většinou ukazuje i na velmi nekvalitní materiál. Takové legíny nejenže, většinou dobře nesedí, ale hlavně dlouho nevydrží. Legíny ze stoprocentní bavlny jsou zase vhodné spíše na domácí nošení. Brzy se na nich totiž vytvoří vytahaná kolena, která nedělají moc estetický dojem.

 

 

 

Správná délka dělá divy 

 

 

Při výběru legín by se mělo dbát na správnou délku. Nejlepší je délka je ke kotníkům. Stejně tak je potřeba dát pozor na legíny do půlky stehen, které se často nosí pod sukni. Tento střih hodně zkracuje nohy a hodí se spíše pro štíhlé, vysoké ženy s dlouhýma nohama. Menší ženy by si měly raději k sukni či šatům zvolit legíny ke kotníkům. 

 

 

 

 

Tuniky či svetrové šaty jsou fajn

 

 

Legínám sluší hlavně tuniky, svetrové šaty a delší trika. Důležité je to, aby byla svrchní část aspoň pod zadek. U drobnějších žen s užšími boky mohou být hezké i volné, rovné střihy. Jinak jsou lepší svrchní věci, které částečně obepínají postavu – jako tuniky, dlouhé košile, svetrové šaty, dlouhé svetry. Je ovšem potřeba dát si pozor na délku a vybrat tu správnou. To je u každé postavy trochu jiné a je dobré to zkonzultovat se zrcadlem nebo kamarádkou. Důležité je však držet se základní poučky – délka svršku by měla být minimálně pod zadek. 

 

 

 

 

Kotníkové boty a kozačky dodají eleganci

 

Nejvhodnější boty k legínám jsou boty na podpatku. Lodičky však nejsou úplně dobrý nápad – mohou působit spíše lacině než hezky či elegantně. Lepší jsou kotníkové boty, v zimě jsou ideální kozačky, které neježe, dají legínám šmrnc, ale jdou také velmi dobře do kozaček zapnout. Balerínky, které jsou oblíbené v jarním a letním období, sice působí ležérním dojem, nesluší však všem, a mělo by se k nim přistupovat spíše s opatrností.

 

 

 

 

Velikost je důležitá

 

Stejně tak jako materiál a délka legín je důležité to, aby legíny správně sedly. Nesmějí být úplně obtažené, ale ani volné.Publikováno dne: 16.08.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 63 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Legíny. Jak je správně nosit. jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 16.08.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.