🎁 Vánoční tipy na dárky 🚚 Vánoční dekorace

Jak vybrat plesové šaty přesně pro váš typ postavy?Plesová sezona se kvapem blíží. Je tedy na čase začít přemýšlet o plesových šatech. Jak si ale vybrat takové, které budou slušet právě vám?

V první řadě byste se měla zaměřit na to, jaké šaty padnou vašemu typu postavy. V nabídce najdete šaty pro každou postavu a možná se budete divit, tak i na tu Vaši. Krásné plesové šaty, najdete nejen zde v článku, ale taky v sekci PLESOVÉ ŠATY.Jak vybrat plesové šaty přesně pro váš typ postavy?


 

 

Postava „jablko“

 

 

Pro tento typ postavy je charakteristická problémová partie oblast břicha a pasu.

 

 

  • Co ano

 

Mezi první volby byl rozhodně měly patřit šaty empírového střihu. To jsou šaty přepásané pod prsy, s volnější splývavou sukní. Sukně schová bříško, pás pod prsy rozbije větší plochu a zvýrazní poprsí a celkově štíhlou horní část postavy.

Svému účelu dobře poslouží také výstřih do „V“ nebo zdobení do „V“, které zeštíhluje a prodlužuje.

 

  • Co ne

 

Určitě se vyhněte korzetu a šatům „šlehačkového“ typu s obručí.

 

 

 

Postava „hruška“

 

 

Žena „hruška“ má krásnou štíhlou horní část těla, ale věší boky.

 

 

  • Co ano

 

Kromě empírového střihu můžete zkusit také šaty áčkového střihu nebo šaty s vyšším pasem. Určitě volte volnou, širší, hladkou sukni. Naopak vršek může být přiléhavý a zdobenější, aby vynikl.

 

 

  • Co ne

 

Rozhodně zapomeňte na přiléhavé a pouzdrové šaty.

 

 

 

Postava „trojúhelník“

 

 

Tato postava se vyznačuje širokými rameny a štíhlým těleml

 

 

  • Co ano

 

Široká ramena skryjete, když jakkoliv jejich širokou plochu „rozbijete“. Dobře k tomu poslouží asymetrické střihy šatů, nejlépe pak šaty na jedno rameno. Pomůže také, pokud horní část šatů bude tmavší než sukně.

 

 

  • Co ne

 

Vaší postavě by rozhodně nelichotily korzetové šaty, šaty s úzkými ramínky, na zavazování za krk, ani šaty s kulatým výstřihem.

 

 

 

Postava „obdélník“

 

 

Jak už sám název napovídá, jedná se o postavu bez výraznějších ženských rysů, tedy o postavu chlapeckou. Úkolem šatů pro tento typ postavy bude zvýraznit ženské rysy.

 

 

  • Co ano

 

Slušet vám budou korzetové šaty, které zvýrazní prsa a zúží pas, ideálně s volnější sukní, která opticky rozšíří boky.

Malé poprsí vám dá tu výhodu, že nepotřebujete podprsenku a můžete si tak dovolit šaty s holými zády nebo s velkým rafinovaným výstřihem na zádech.

 

 

  • Co ne

 

Určitě se vyhněte přiléhavým šatům.

 

 

 

Postava Boubelka

 

Ani pro souměrnou boubelku nemusí být problém najít krásné šaty na ples

 

 

  • Co ano

 

Jak jsme psali již výše, véčkový výstřih pomůže opticky zeštíhlit a prodloužit. Větší rozparek na jedné straně sukně působí sexy, navíc opticky rozbije velkou plochu sukně, ale zároveň nechá nohy pod sukní schované.

Jestliže je na vašem těle některá partie štíhlejší, můžete ji správným výběrem šatů zvýraznit.

 

 

  • Co ne

 

Rozhodně ne šlehačkové šaty s obručí, bohaté volány, nadýchané sukně ani velké mašle či jiné velké ozdoby.

 

 

 

Rada pro všechny postavy

 

 

Nezapomeňte na to, že nebudete celý večer jen sedět nebo stát na místě. Abyste se dobře bavila, musíte se především dobře cítit. Vyberte si tedy takové šaty, ve kterých se budete cítit pohodlně a sebejistě.

 

PLESOVÉ ŠATY Publikováno dne: 27.11.2018


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Jak vybrat plesové šaty přesně pro váš typ postavy? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 27.11.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.