Jak se obléci do hor? Outdoorové oblečení pomůžeDo hor a na tůry byste se měli oblékat hlavně funkčně. To znamená, že pokud uvažujete o koupi oblečení, mělo by se jednat hlavně o funkční trička, funkční kalhoty, které Vám budou odsávat pot při výstupu do hor a taky, když se začnete potit, tak by vaše tělo mělo být uchráněno před pocitem vlhkosti. Funkční oblečení by od Vaše těla měla proudy potu odsávat. Funkční oblečení je vhodné pro outdoorové aktivity.Jak se obléci do hor? Outdoorové oblečení pomůže


 

Outdoor je název spojeny s venkovními aktivitami. Outdoor je taky ideální název pro pobyt v přírodě. Aktivity jsou spojeny především s horolezectvím, cyklistikou, jízdou na koni, pěší turistikou, vodáctvím, tábornictvím, geocachingem, paraglidingem i kanoistikou. 

 

 

Outdoorové funkční oblečení

Funkční oblečení je vhodné nosit pod oblečením, ne jako svrchní část oděvu. Funkční oblečení má obepínat tělo na pevno, tak aby mohlo odvádět pot od těla.

 

 Publikováno dne: 11.08.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 2 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Jak se obléci do hor? Outdoorové oblečení pomůže jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 11.08.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.