Ať je zima nebo mráz pod čepici se vždy schovášKdyž máš pod čepicí, nosíš v zimě hlavu v čepici. Bezva čepice je praktická věc, díky se nemusíš schovávat v zimě na pec. Spousta říkanek s čepicí si můžete vytvořit i vy, stačí chvíli myslet a určitě na něco roztomilého příjdete. O čepicích se zmiňujeme hlavně proto, že  i v eshopu Mikakton najdete zimní čepice, v kterých Vám v zimě určitě nebude zima.Máme čepice s bambulí i bez bambulky Moderní jsou nyní trendy čepice s velkou bambulí na špici, které ano u nás nechybí. V zimě a sněhu jsou určitě populární i čepice barevné.Ať je zima nebo mráz pod čepici se vždy schováš


Extra nabídka - ZIMNÍ ČEPICE

 

Zimní dámské čepice

Zimní čepice pro ženy jsou nepostradatelným dílem oblečení, který dokáže velmi účinně chránit zdraví. Z hlavy totiž uniká velké množství tepla, a proto hrozí při nenošení čepic vyšší šance na nepříjemné onemocnění. Zimní dámské čepice jsou v dnešní době vyráběny z takových materiálů, které dokážou tepelné ztráty výrazně minimalizovat a přitom zachovat minimálně tloušťku čepic. V posledních letech se zpátky k zimním čepicím vracejí i chrániče uší. Jejich použitím dochází k dalšímu minimalizování tepelných ztrát v chladných dnech a k ochraně Vašeho zdraví. Zimní čepice jsou krásným módním doplňkem, v kterém si i v zimě ochráníte vaše zdraví a ještě budete vypadat stále dobře. Vyberte si a nakupujte čepice, v který se budete hlavně cítit dobře. Módním trendem jsou bambulky u čepice, tak určitě aspoň jednu čepici s bambulí si pořiďte do svého šatníku.

 

Můžeme říct, že se čepice řadí mezi módní doplňky, které jsou v zimě mezi prvními, na které si vzpomenete, když odcházíte z domu. Čepice, jako skvělý módní doplněk, vyznačují různorodostí úpletů. Zimní čepice v naší nabídce naleznete v mnoha různých úpletech, čímž je můžete dokonale sladit například se svetry. Dalším přínosem našich zimních čepic do světa módy je jejich barevnost. V naší nabídce nejste při výběru omezeni pouze na černé či šedé čepice. Vybrat si můžete i pestřejší barvy, jako je třeba fialová, růžová či modrá.

Součástí zimních čepic jsou i drobné módní doplňky ať už pletené či korálkové. Vybrat si můžete motivy květin, mašlí, motýlů či klasických bambulí. Drobné doplňky dělají z obyčejných zimních čepic skutečně velmi elegantní módí doplněk. Proto neváhejte a vyberte si čepici právě z naší nabídky.

 

 

Zimní pánské čepice

 

Samozřejmě s čepicemi nezapomínámi ani na muže. V eshopu Mikaton najdete nabídku pánských čepic. I muži totiž musí chránit své zdraví v zimních měsících a mrazech. V této době je zdraví ohrožené nejvíce směrem od hlavy, a proto by se pánské čepice měly stát nepostradatelnou součástí každého muže. V naší nabídce pánských čepic si můžete vybrat různé barevné varianty v univerzálních velikostech, které se přizpůsobí tvaru každé hlavy. Pánské čepice od nás dokonale udržují teplo v oblasti hlavy, ale zároveň dokážou velmi dobře odvádět pod a vlhkost pryč od hlavy. Díky tomu se naše pánské čepice hodí nejen pro běžné nošení, ale také pro sportování. Samozřejmě u pánů se předpokládá, že budou nosit elegantní čepice a takové v nabídce určitě najdete.

 

 

I čepice může patřit mezi vánoční dárky. Objednejte někomu hezkou čepici.Publikováno dne: 08.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 30 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Ať je zima nebo mráz pod čepici se vždy schováš jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 08.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.