Nakupujeme povlečení v eshopu MikatonChystáte se nakupovat povlečení přes internet? Nebojte se koupit povlečení v eshopu je snadné. Není to jako s oblečení, kdy Vám velikost nemusí sednout. Koupit povlečení můžete z pohodlí domovat a předem si zvolíte jak bude vypadat, jaký bude mít rozměr a jak se v něm budete cítit. Jako u všeho, když nakupujete, tak i zde hrají hlavní roli oči. Podívejte se na naši nabídku a věříme, že si povlečení u nás vyberete i koupíte.Nakupujeme povlečení v eshopu Mikaton


Jsme prodejci lůžkovin, pléd a přehozů a prodáváme bytový textil již několikátou sezónu. Postupně poznáváme jednotlivé výrobce a vybíráme to nejlepší do nabídky.

 

Na co se můžete zaměřit při nakupování povlečení?

 

Hlavní roli hraje barva u povlečení, jelikož nakupujete lůžkovinu do pokoje a je lepší zkombinovat pokoj a povlečení dohromady, aby vše ladilo dohromady.

 

Další roli, která rozhoduje, je volba velikosti. Obvykle všechny vzory od klasických výrobců povlečení jsou v nabídce i ve všech velikostech. Proto snad nebudete mít v tomhle problém.

 

Móda je i zde u povlečení - ať již se jedná o vzory, nebo materiály. Můžete si zvolit barevný vzor jarní, jasný letní. Nebo v zimě jsou populární vánoční obrázky na lůžkovinách a taky flanelový materiál, který zahřeje, i když klesne teplota v místnosti.

 

Taky máte na výběr, jestli chcete povlečení žehlit nebo po vyprání jen usušit.

 

Povlečení si můžete pořídit na jednolůžko nebo dvoulůžko, klasickou velikostí je velikost 140x200 cm u prodlouženého povlečení je to velikost 140 x 220 cm. Typická velikost polštáře je 70x90 cm.

 

Povlečení nabízíme v několika materiálech a liší se i vzory - bavlněné, krepové, bavlněný satén, mikroplyš. Každý mateirál má své přednosti, podle kterých si vyberete ložní prádlo.

 

 

V eshopu Mikaton doporučujeme luxusní materiál bavlněný satén - jedná se o kvalitní bavlnu, pod kterou se Vám bude spát dokonale. Vyzkoušejte a kupte si povlečení bavlněný satén. Přírodní povlečení ze saténu se vyznačuje dlouhou životností a vysokou kvalitou. Nezklame vaše vysoké očekávání ani po několika desítkách vyprání. 

 

Vyberte si materiál povlečení:

 


Povlečení krepové   Povlečení bavlněné   Povlečení bavlněný satén   Povlečení fototisk   Povlečení mikroplyš   Povlečení mikroflanel   Povlečení flanel   Povlečení damaškové  

 

 

Vyberte si rozměr povlečení:

 


Povlečení klasické   Povlečení francouzské   Povlečení prodloužené   Povlečení francouzské prodloužené  Publikováno dne: 27.11.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 41 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Nakupujeme povlečení v eshopu Mikaton jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 27.11.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.