✅ Zahrajte si pexeso online s odměnou -> Začít hrát

Tajemství dětského úsměvu pod stromečkem?V eshopu Mikaton děláme všechno proto, aby Vaše děti našli pod stromečkem všechny dárky, o které si napsali Ježiškovi. Proto dětský sortiment je velmi široký a najdete v něm pohádkové kousky. Chcete-li vidět na dětech úsměv pod stromečkem kupte jim pohádkový dárek - může to být krásný polštářek s jejich hrdinou, povlečení, v kterém budou každý den usínat. Deka, pod kterou se po rozbalení dárků zachumlají. Nebo hračky hrdiny, příkladem může být Spiderman, s kterým si můžou už pod stromečkem hrát.Tajemství dětského úsměvu pod stromečkem?


Letošní Vánoce jsou ve znamení premiéry pohádkového filmu Frozen 2, kdy Anna a Elsa prožívají nové příběhy a taky přichází do hračkáren a na český trh nové hračky, společenské hry a stavebnice s motivy Frozen Ledové králoství.

Další novinkou jsou nové díly pohádky Tlapkové patroly, kdy právě teď jsou dny, kdy mnohé maminky shání na poslední chvíli hračky postavičky jednotlivých hrdinů, ale ovšem, jak již jsme upozorňovali, hlavní hrdinové jsou vyprodaní.

 

Darujte dětem tyhle pohádkové dárky a uvidíte, že jim vykouzlíte pod stromečkem úsměv na rtech a vy budete moci říct, že jste se letos trefili do správných dárků a překvapili jste vaši ratolest originálním dárkem.

 

Do pokojíčků patří dětské dekorace a zde opět můžeme doporučit lampičky s dětskou tématikou, závěsné dekorace nebo hodiny s jednorožcem. Nápadům se meze nekladou a dětský pokojík by měl vybízet k tomu, aby dítě prožívalo své dětské sny - holky určitě uvítají dekorace s princeznami a kluci lampičky s Tlapkovou patrolou, Avengers, nebo povlečení s autíčky.

 

Zeptejte se Vašich dětí na různá jejich tajemství, dětské hrdiny a určitě spoustu zajimavých věcí, které Vám ihned napoví, jaký dárek by si Vaše dítě přálo pod stromečkem.

 

Každé dítě originál, ale obvykle jsou v dnešní době děti ovlivněni i reklamami, které běží v průběhu pohádek, proto vyhrávají ti rodiče, kteří stráví chvíli času s dětmi a tak zjistí, co děti potřebují a ne jednou se dozví ne jedno dětské tajemství. Staňte se na chvíli dítětem a kamarádem Vašich dětí, do Vánoc chvíli času zbývá a vy tak můžete objevit  nová přání, na které můžete ještě včas zareagovat a dokoupit dárky dětem, dle jejich snů.

 

Je spoustu různých možností, jak se dozvědět více o dětských přání, ale nejlepší metodikou jak na děti, je s nimi hrát a mlvuit.

 

 

Všechny potřebné dárky pro děti najdete tady: HRAČKYPublikováno dne: 11.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 34 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Tajemství dětského úsměvu pod stromečkem? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 11.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.