Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czSedáky na židle a lavice i vhodné i na zahradní nábytekPodsedáky, nebo-li česky sedáky na židli Vám dokaží zpříjemnit bydlení a pobyt v kuchyni či na zahradě. Správné sedáky dokáží vykouzlit žádaný styl Vašeho jídelního stolu nebo pokoje. Velmi se právě hodí k retro jídelním stolům, skandinávskému nábytku, či na zahradu, kde předpokládáte dlouhé sezení na stoličkách. Podsedáky jsou velmi příjemné a pokud si zvolíte prošívaný podsedák, tak sezení bude velmi měkké.

 

Inspirace ve vzorech podsedáků

Podsedáky máme v nabídce jednobarevné, hladké a hlavně i příjemné. To oceníte, když si na ně sednete s holým zadkem :) Inspirujte se bohatou nabídkou sedáků od značky Bellatex, díky které máme v nabídce až 300 podsedáků, z kterých si můžete vybrat sedáky do více pokojů či na zahradu a každý může být jiný, pokud chcete být extravagantní. Sedáky na židle tvarově všechny jsou stejné, ale

 

povrch: 100% Bavlna, výplň: 10% Polyester a 90% polyuretan

nebo

povrch: 80% polyester a 20% nylon, Výplň: 100% polyuretan

Dodavatel podsedáků / Výrobce » Bellatex cz

 

Zvolit si můžete i mezi:

Podsedák kulatý   Podsedák hranatý  

 

Klikněte na jednu z možností tvaru a díky tomu se Vám bude snadněji vybírat podsedák, který se Vám hodí do Vašeho domova. Těšíme se na Vaše objednávyk podsedáků, kterých věříme letos, že bude dostatek. I když je to naše letošní premiéra nabídky podsedáků.

 

 

Podsedáky

 Publikováno dne: 14.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 2 3 4 5 6 |
Vybrali jsme k tématu: 265 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 4 5 6 |
Vybrali jsme k tématu: 265 produktů.