Rouškám se v dubnu dařilo a v květnu se budou nosit takyRouškám se celý duben dařilo velmi dobře a dle nařízení vlády jim stále ještě neodzvonilo. Roušky se budou nosit i celý květen. Proto pro Vás stále doplňujeme nové roušky, abyste měli možnost si je zakoupit i v eshopu Mikaton.cz za symbolické ceny a nemuseli jste si je doma vyrábět, jestliže nejste manuálně šikovní. Roušky  máme stále od dvou českých výrobců Bellatex a Vestis, kterým díky Vašim nákupům těchto roušek velmi pomáháte udržet českou výrobu. V módě je v těchto dnech výrazný pokles obratu a tahle situace a prodej roušek jim aspoň částečně pomáhá. Děkujeme i za ně.Rouškám se v dubnu dařilo a v květnu se budou nosit taky


Objednat si roušky je dnes velmi snadné a rychlé. Protože se snažíme o rychlou expedici. Roušky k nám přichází každý den do vašich objednávek a vy si tak můžete objednat roušky i které nemáme skladem s tím, že Vám je vyexpedujeme rychle.

 

Nabídka roušek je nyní aktuální a věříme, že bílé roušky, černé, tmavě modré a elegant roušky se budou prodávat stejně dobře i v květnu, kdy mnoho lidí nastupuje do práce.

 

Proto doporučujeme i firmám nakupovat české roušky, tak aby i ony podpořily českou výrobu

 

Prodáváme roušky za symbolické ceny a díky balíkovně od České pošty začíná cena dopravy v eshopu Mikaton.cz už od 59 Kč.

 

 

 Galerie ke článku

roušky pánské roušky pánské rouška rouška roušky pánské roušky pánské roušky dámské roušky dámské

Publikováno dne: 01.05.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 41 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Rouškám se v dubnu dařilo a v květnu se budou nosit taky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 01.05.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.