🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Outdoor Camping na létoLéto se blíží a k teplým dnům patří i kempování s přáteli a rodinou, ať už někde na dovolené nebo třeba na zahrádce. Sezóna se nám pomalu blíží, a je třeba se perfektně vybavit na přicházející léto.  Pro milovníky kempování a stanování jsme připravili široký výběr veškerého vybavení. U nás pořídíte vše potřebné pro kempování a stanování.

 


Nejdůležitější součástí stanování je stan. Stan musí být nejen kvalitní a odolný ale také bezpečný. V naší nabídce najdete stany nejen pro 2 osoby ale i vetší stany, který je vhodný pro 6 osob. S našimi stany tedy můžete vyrazit i na kempování s přáteli nebo rodinnou.  Nezapomněli jsme ani na děti a připravili nabídku stanů i pro malé kempaře, které můžou využít například u moře, nebo také při kempování.Outdoor Camping na léto


 

Pro kvalitní spánek venku, nebo ve stanu jsme vytvořili nabídku spacích pytlů na míru. Vybere si opravdu každý. Všechny spací pytle máme skladem, tudíž u vás budou, co nejrychleji. Ke spacím pytlům patří také karimatky a nafukovací polštářky, které jsou součástí naší nabídky v oblasti kempování. Bude se vám spát tak pohodlně, že nebudete věřit, že spíte ve stanu.

 

 

Pro milovníky outdooru jsme připravili nabídku kvalitní výbavy, bez které se neobejdete. Samozřejmostí jsou trekingové hole, svítilny, pro gurmány také buzoly, kompasy a nože. Můžete si tedy zpříjemnit cestu dobrodružstvím a orientovat se například podle kompasu. Pokud chcete mít jasnou představu, kolik jste za den ušli kilometrů nebo kolik měří vaše oblíbená trasa, krokoměr bude ten správný pomocník při vašem výšlapu.

 

 

Pro odpočinkovou chvilku se vám jistě budou hodit piknikové deky, nádobí nebo lehátka.

 

Vše najdete v OUTDOOR sekci.Publikováno dne: 29.06.2018


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 16 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Outdoor Camping na léto jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.06.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.