Minerální náramky – pro radost i pro povzbuzeníNáramky z minerálů zažívají nebývalý boom. Jednak dobře vypadají, ale hlavně v sobě nesou kouzla tajemství a síly. Od nepaměti se totiž minerálním kamenům přisuzovaly různé léčebné i podpůrné schopnosti. 

 

Výroba náramku z minerálních kamenů

Výroba náramku je velmi jednoduchá. Je potřeba jen návlekový materiál a korálky z minerálních kamenů. Jako návlekový materiál můžete použít nylonové vlákno, elastomer nebo pruženku. Pokud zvolíte nylonové vlákno, je potřeba ještě zakoupit bižuterní zapínaní. Naproti tomu elastomer nebo pruženka jsou elastické a není potřeba zapínání. Stačí je jen zavázat. Při koupi je dobré se dívat na průměr návlekového materiálu. U pruženek je nejlepší kupovat ty nejslabší s průměrem 0,4-0,8mm, ne větší průměr než 1 mm. Důležité je nezapomenout se podívat na průměr dírky minerálního kamene a dodržet, aby průměr kamínku byl větší než průměr pruženky. Průměr dírky kamene je většinou uváděný u popisků. U nás v obchodě Mikaton takové pruženky můžete koupit v galanterii, sekci pruženky. Minerální korálky pak najdete v kreativních potřebách, sekce korálky. 

 Minerální náramky – pro radost i pro povzbuzení


 

 

Minerální kameny

Korálky z minerálních kamenů můžete vybírat podle svého uvážení a rozpoložení. Můžete vybírat podle barvy, momentální nálady, podle znamení horoskopu nebo účelu, ke kterému je chcete použít. Každému kamenu je totiž připisována určitá síla.

 

Minerálním kamenem lásky je růženín. Podporuje nejen lásku partnerskou, ale i lásku k sobě sama. Je také symbolem krásy a dává sílu odpouštět. 

 

Křišťál je považován za jeden z nejuniverzálnějších a nejznámějších kamenů. Vůči ostatním kamenům většinou funguje jako zesilovač, který umocňuje jejich sílu. Poskytuje ochranu a má silné harmonizující účinky. 

 

Jedním z nejvíce uctívaných kamenů Dálného východu je jadeit. Pokud jste neklidní a bez energie, jadeit může být kamenem pro vás. Jeho účinky se vážou hlavně v harmonizaci mysli, její zklidnění a získání vnitřní vyrovnanosti. Krom toho také podporuje naši aktivitu. 

 

Maminky malých dětí, kterým rostou zuby, znají minimálně z doslechu sílu jantaru. Jantar sice není minerálním kamenem, ale ztuhlou pryskyřicí, což však nebrání jeho léčivým účinkům. U malých dětí se používá k prevenci bolesti při růstu zubů. Kromě toho vyrovnává nerovnováhu organismu a pomáhá s uzdravovacím procesem. 

 

Achát býval v antice kamenem válečníků. Zasazoval se do brnění pro získání odvahy a síly. Achát se používá proti strachu, pro získání sebedůvěry a přijmutí sama sebe. V duševní rovině pomáhá odstraňovat negativní energii a vnitřní zlobu. 

 

 

Kromě těchto kamenů existuje ještě další velké množství minerálních korálků různých velikostí a barev. Stačí se rozhlédnou v našem e-shopu, v sekci kreativní potřeby, korálky a udělat si minerální náramek vytvořený podle vašich současných potřeb a představ. 

 

Minerální náramek na míru je také hezkým dárkem pro blízkého člověka.

 

 

Zajimavé zboží pro Vaši kreativitu najdete i zde: KORÁLKYPublikováno dne: 02.10.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 48 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Minerální náramky – pro radost i pro povzbuzení jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 02.10.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.