Jak vykouzlit útulný domov?



I když se najde mnoho milovníků čistoty, minimalismu a života bez zbytečností – to i ve svých domovech; stále se setkáváme i s těmi, kteří se doma chtějí cítit útulně a příjemně. Bohužel, občas se neví, jak na to. Proto vám přinášíme několik tipů na to, jak si vykouzlit velmi jednoduše útulný domov, v němž bude radost žít.



Jak vykouzlit útulný domov?


 

 

Přírodu nezanedbávejte

Přírodní materiály, ale i zeleň hrají v interiéru a tom, jak se v něm budeme cítit, velkou roli. Na zeleni a květinách není co zkazit, právě naopak. Co se týče zeleně, vsaďte na sukulenty a kaktusy, jejichž údržbu zvládnete určitě bez sebemenších potíží. Právě tyto dva typy rostlin jsou velmi nenáročné na údržbu, takže získáte klíč k lepší náladě a zdraví za minimum úsilí. Teď na podzim se hodí i dýně a sušené květiny.

 

 

Vytáhněte ratanová křesla

Na výsluní se opět dostává i nějaký čas zanedbávaný ratanový nábytek, který stačí přistavět k již zmíněné zeleni a získáte tak ideální prostor na odpočinek s přáteli. Kromě ratanu doporučujeme i tkané kusové koberečky, dřevěný nábytek, ale i malé dřevěné dekorace na stěnu.

 

 

Obrázky v rámečku jako dekorace

Osobitosti můžete dosáhnout díky dekoraci z rámečků. Stačí do nich vložit oblíbené citáty, motta či obrázky (nejlépe vaše fotografie)  - a rámečky potom umístit na stěnu, kterou jimi můžete pokrýt klidně i celou. Zde by ale měly fotografie trochu ladit, aby to nebylo nic ve stylu každý pes, jiná ves.

 

 

Nemějte strach z barev

Při zařizování nemusíte mít strach ani z barev – velmi oblíbenými barvami jsou levandulová, slonovinová, ale chybu neuděláte ani s výraznými tóny, které vše oživí. Na druhou stranu – na jemně zabarvených stěnách lépe vyniknou výraznější dekorace.

 

 

Využijte textilie

Říká se, že textilie hrají v interiéru velkou roli. Schválně – na pohovku si dejte hezké polštářky, na večer si přichystejte pletenou deku. Přes postel dejte přehoz a do ložnice pořiďte závěsy. Že to působí útulněji? Nyní už stačí jen zakoupit voňavé svíčky, zapálit je a užívat si ve svém útulném domově.

 

Porozhlídněte se po kategorii DEKORACE, určitě najdete spoustu další inspirace.



Publikováno dne: 08.11.2018






Zatím žádné příspěvky



Přidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton







Strana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 45 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Jak vykouzlit útulný domov? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 08.11.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.