Společnost Mikaton s.r.o. Mikaton.czElegantní náhrdelníky, sady náhrdelníků a náhrdelníky jako dárekMožná si říkáte, proč nyní zmiňujeme náhrdelníky, když plesová sezóna je za námi, ale není tomu tak. Plesová sezóna je za námi, ale náhrdelníky můžete nosit i denně, stačí mít ten správný náhrdelník pro každou příležitost. Náhrdelníky Vám udělají radost nejen tím, že je můžete bezvadně zkombinovat s nejrůznějším společenským oblečením, ale taky, že hezkých náhrdelníků si okolí rychle všimne.

Náhrdelníky

Skleněné náhrdelníky   Štrasové náhrdelníky   Kovové náhrdelníky   Plastové náhrdelníky   Perleťové náhrdelníky  Ostatní náhrdelníky   Náhrdelníky z minerálů   Dřevěné náhrdelníky   Fimo náhrdelníky   Náhrdelníky říční perly   

 

 

 

Oddělení náhrdelníků je nejnavštěvovanější kategorií v bižuterii. V naší nabídce naleznete mnoho náhrdelníků v nejrůznějších stylech, z nejrůznějších materiálů i k nejrůznějším příležitostem. Naši kolegové neustále bedlivě sledují módní trendy, aby pro vás mohli každý měsíc naskladnit nové kousky. Můžete si vybrat z jednoduchých dřevěných i bohatých víceřadých náhrdelníků, z náhrdelníků vyrobených z chirurgické ocele i těch z obyčejného bižuterního kovu. Záleží na vašem vkusu, u nás si vybere opravdu každý.

 

Elegantní sada náhrdelníku a náušnic s broušeným kamínkem má decentní, ale přesto velmi slušivý design, který je vhodný jak pro každodenní nošení, tak na společenské příležitosti. Skleněné kamínky jsou zasazené do kovového lůžka a při každém pohybu se třpytí. Zapínání náhrdelníku je na karabinku a prodlužovací řetízek. Náušnice jsou puzetového typu s kovovou zarážkou. 

 

Objednejte si náhrdelník u nás a díky nízkým cenám, tak si můžete objednat náhrdelníků více. Proč by žena nemohla mít víc šperků pro každou příležost jiný. Udělejte si radost a nakupujte.Publikováno dne: 03.04.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton


Strana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 78 produktů.

Související zboží

Strana: | 1 2 3 4 |
Vybrali jsme k tématu: 78 produktů.