Dekorace do bytu, aneb co je právě teď v módě?Přemýšlíte nad tím, že by vaše bydlení potřebovalo vylepšit? A to například dekoracemi? V tom případě vám dnes přinášíme několik tipů na to, jak si vydekorovat interiér tak, aby působil příjemně, moderně i útulně. Vylepšete si bydlení i díky eshopu Mikaton, který nabízí perfektní dekorace, které Vám doručí domů a rychle.Dekorace do bytu, aneb co je právě teď v módě?


 

 

 

Jaké barvy jsou v kurzu?

 

Mezi moderní a velmi využívané barvy, které navíc působí klidným a příjemným dojmem, patří hlavně teplé tóny - karamelová, krémová, smetanová, aj. Tyto barvy nás zahřejí už od pohledu, navíc skvěle ladí nejen mezi sebou navzájem, ale i s nejrůznějšími dekoracemi. Pastelové tóny jsou o hodně příjemnější než sněhobílá barva, která může občas přinášet i počet sterility a chladu. Pokud se zaměříme na konkrétní barvy, velmi jsou oblíbené i ty podzimní: oranžová, červená, hnědá.

 

Tyto barvy však nemusíte do svých domovů vnášet jen ve formě výmalby na stěnách, ale i na samotných doplňcích (oblíbené jsou i různé kovové ozdoby a svícny ve zlaté, měděné a rosegold barvě) či textiliích. Kromě vzorovaných polštářků a přehozu na postel to může být i hřejivá umělá kožešina nebo teplá huňatá deka, která vás navíc za chladných večerů zahřeje.

 

 

Příroda uvnitř domova

 

Příroda je mocná čarodějka. A tak to platí i u dekorací z přírodnin. Zkuste si do domova vnést dekorace z listů, větviček, jeřabin či šípků - vedle nešlápnete ani u sušených přírodnin. Pokud hledáte něco dlouhodobějšího, zkuste si pořídit několik sukulentů.

 

 

Vintage jako kouzlo domova

 

Kousky ve vintage stylu - dekorace i nábytek, jsou v poslední době velmi oblíbeným akcentem k jinak modernímu bydlení. Zkuste si pořídit také jeden takový kousek, určitě se vám bude tohle nevtíravé oživení bytu líbit.

 

Tipy na Vánoce a ostatní svátky najdete v dekoracích i dle vzorů  povlečení.

Vyberte si krásné povlečení nebo dekorace!Publikováno dne: 12.11.2018


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 69 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Dekorace do bytu, aneb co je právě teď v módě? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 12.11.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.