Buďte za rebela či rebelku a noste šátek místo rouškyLepší šátek, než-li rouška, která tahá Vaše ouška. V nabídce máme dokonalé antivirové šátky od firmy NANOSPACE s nano membránou, které zachytí venkovní viry, stejně jako nano roušky. Výhody šátků jsou, že je můžete nosit vícekrát, vypadají maximálně dobře a taky netahají Vaše uši, jako rouška na gumičku. Šátek je vhodný také pro rebeli, kteří nechtějí nosit roušky, ale chtějí být ochráněni a chtějí se chránit před okolím.Buďte za rebela či rebelku a noste šátek místo roušky


Šátky, které máme v nabídce jsou klasické, s kterými se setkáváte jako módní doplněk vždy na podzim, ale v sekci roušek, máme speciální antivirové šátky s nano filtrem, který ochrání mnohem více než klasický šátek.

 

Podívejte se na aktuální nabídku. Nejsou sice v nabídce desítky motivů jako u klasických šátků, ale zato jsou velmi účinné.

 

Rozdíl oproti klasickému šátku je taky ten, že šátek se utahuje pomocí jezdce na zadní straně. Fotky najdete a můžete prozkoumat v detailu produktu.Publikováno dne: 03.09.2020


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení Mikaton

Je nám líto, ale nebyly nalezeny žádné produkty.    Strana: | 1 |
    Vybrali jsme k tématu: 0 produktů.
    V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Buďte za rebela či rebelku a noste šátek místo roušky jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 03.09.2020, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.