✅ Zahrajte si pexeso online s odměnou -> Začít hrát

Autíčka TATRA - TATROVKY pro děti na písek a pokojíčkuAh, Tatra! Toto slovo v nás, dospělých, probouzí nostalgické vzpomínky na bezstarostné dětství, kdy jsme se na našich malých tatrovkách cítili jako králové světa. Kdo z nás si nepřevezl na své tatrovce hromadu hraček, plyšáků nebo dokonce kamení a písek? A co je na tom nejlepší? Tatra je česká klasika, vyráběná s láskou v Kopřivnici, kde můžete navštívit i fascinující muzeum plné těchto legendárních vozidel.Autíčka TATRA - TATROVKY pro děti na písek a pokojíčku


 

 

Pro novou generaci malých fanoušků tatrovek máme připravenou nabídku, která je doslova rájem na čtyřech kolech. Od klasických modelů až po tatrovky s sklápěcí korbou, vojenské verze a zásahová vozidla. A to vše v různých barvách a designech, aby si každý mohl vybrat "tu svoji". A věřte, že tím potěšíte nejen malé, ale i velké kluky v rodině!

 

Ale to není vše. Kromě tatrovek máme v nabídce i spoustu doplňkových hraček a příslušenství. Plánujete den na pískovišti? Máme pro vás lopatky, hrábky, kyblíčky a dokonce i bábovičky a síta. A pro ty, kteří si chtějí Tatra zážitek přenést i do svého pokoje, nabízíme polštářky s tatrovkou. A co teprve rodinné večery? Ty si můžete zpříjemnit skládáním puzzle s motivem tatry.

 

Tak neváhejte a ponořte se s námi do světa, kde Tatra vládne. Ať už jste malí nebo velcí, s naší nabídkou si každý přijde na své. Protože Tatra není jen hračka, je to součást našeho dětství, našich snů a naší české identity.

 

 

 

Vyberte si z aktuální nabídky zboží týkající se tatrovek zde: NAJÍT ZBOŽÍ TATRA

 Publikováno dne: 29.06.2018


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 28 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Autíčka TATRA - TATROVKY pro děti na písek a pokojíčku jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 29.06.2018, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.