Zákazníci a Vánoce v eshopu Mikaton, co se prodávalo nejvíce 2019I letošní Vánoce přivedly do eshopu Mikaton spoustu nových zákazníků, kteří se s našim eshopem setkali poprve. A taky prvně třeba nakoupili na internetu. V eshopu Mikaton jsme spíše než obratu dali přednost kvalitním službám, tak aby i letošní Vánoce probíhaly bez problému a my vyexpedovali všechny objednávky včas. Příkladem může být to, že na začátku tohoto předvánočního týdne jsme měli nevyexpedovaných několik set objednávek a teď v pátek, kdy spousta lidí byla strašena z médií, že dopravci nestíhají, tak už skoro všechny objednávky jsou u zákazníků, nebo na cestě, či jsou uloženy na odběrných místech. Snažili jsme se opravdu na maximum a tento poslední týden, myslíme, že jsme až na nějaké vyjímky zvládnuli dobře. Zákazníci a Vánoce v eshopu Mikaton, co se prodávalo nejvíce 2019


Získali jsme i menší odměnu a to zlatý certifikát ověřeno zákazníky. Nyní si toho docela ceníme, jelikož získat certifikát v hlavní špičce, byla taková odměna, že i když jsme se nesnažili o certikáty, ale dělali jsme svou práci, tak vše fungovalo.

 

Vánoce a nákupy

Vánoce v eshopu Mikaton nepřekvapily a prodávalo se přesně to, co jsme chtěli, aby se prodávalo - od začátku listopadu se zvedal prodej povlečení a i přes mírný propad mezi listopadem a prosincem, se prodávalo povlečení stále až do těchto dnů hodně. Letos hračky v prodeji začaly stoupat o trošku později, ale taky o týden později skončila nákupní horečka, když srovnávme loňský rok. Díky tomu, že jsme nabídku rozšířili o nové dětské dekorace Disney, které mnozí z Vás již objevili v hračkách. Proto se hračkám díky kategorii Pohádky docela dařilo. V lednu nás však čeká oříšek a to ten, jak zajistit prodej tohoto zboží. Jelikož se zboží s různými pohádkovými motivy nakupovalo hlavně kvůli dárkům pod stromeček, tak v lednu očekáváme propad.

 

Jelikož už víme z mnoha předchozích let, že poslední týden před Vánoci patří oblečení a spodnímu prádlu, tak jsme letos na to byli připraveni a mohli jsme nabídnout erotické prádlo skladem nebo s dobrou dostupností. Poslední týden patří opozdilcům, kteří nakupují dárky na poslední chvíli a mezi ně patří hlavně pánové.

 

Letos nám poklesla tržba ve srovnání s minulým rokem a během roku to nevypadalo dobře. Ale Vánoce nás opět dostali do hry a my si teď můžeme odpočinout a připravit se na novou sezónu 2020. Po pokles obvykle přichází růst..

 

 

 

V roce 2019 jsme se učili nabízet povlečení a v roce 2020 chceme prodej ještě zlepšovat.

 Galerie ke článku

Povlečení kvalitex flaenové povlečení flanelové povlečení kvalitní povlečení tipy na zimní povlečení

Publikováno dne: 20.12.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 |
Vybrali jsme k tématu: 56 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Zákazníci a Vánoce v eshopu Mikaton, co se prodávalo nejvíce 2019 jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 20.12.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.