Přejeme všem KRÁSNÉ VÁNOCE, VÁNOČNÍ SVÁTKY A SILVESTRRádi bychom Vám popřáli KRÁSNÉ SVÁTKY a pohodové volno mezi Vánocemi a Silvestrem a mnoho splněných přání v novém roce. Vánoční svátky mají být pro všechny svátky klidu a odpočinku, ale určitě pro mnoho z Vás je odpočívat těžší než by se zdálo a rádi byste začali i teď něco hezkého vytvářet. A proč ne? Proč by odpočinek nemohl být i v tvůrčí činnosti a vy tak můžete vytvořit něco pěkného pro sebe nebo pro druhé. Dárky i po Vánocích jsou dárky. Pletená šála, rukavice, či čepice budou potřeba ještě více, protože až teď v lednu má začít opravdu mrznout.  A jestliže Vám ježišek nadělil vlnu na pletení nebo sady pro tvoření, tak si to rovnou vyzkoušejte a tvořte.Přejeme všem KRÁSNÉ VÁNOCE, VÁNOČNÍ SVÁTKY A SILVESTR


OHLEDNUTÍ A SHRNUTÍ ROKU 2021

 

Rok 2021 byl pro nás dalším rokem COVID, proti kterému jsme celý rok chránili, ale i nás jednou doběhl, ale zvládli jsme to a expedovali jsme každý den bez přerušení, i když některé objednávky občas později.

 

Na jaře 2021 se řešila hlavně ochrana proti covidu mezi našimi zákazníky a na podzim jsme řešili hlavně aranžování a tvoření, které v eshopu Mikaton hodně posílilo a přilálo nový typ zákazníků. Jsme za to rádi, protože pokračujeme v prodeji zboží, které dělá lidem radost a vždy pomůže - jehly, nitě, vlny na pletení, třásně, záplaty, výšivky apod věci, se kterými se setkáváme všichni. A tohle všechno nás motivuje, abych se tomu věnovali i na dále a více pronikli do tvoření.

 

Je jiné prodávat hotové dekorace, nebo věci na tvoření dekorací.

 

 

ROK 2022

Plán pro rok 2022 máme stále stejný - Fungovat stále tak, aby firma Mikaton fungovala a měla více stálých zákazníů.

 

 

.. A pamatujte si, že nejlepšími dekoracemi a dárky jsou ty, které sami vytvoříte!

 

 

 

 Publikováno dne: 25.12.2021


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 |
Vybrali jsme k tématu: 101 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Přejeme všem KRÁSNÉ VÁNOCE, VÁNOČNÍ SVÁTKY A SILVESTR jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 25.12.2021, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.