Můžeme slavit, napsali jsme už 500 článkůJe to docela milník, napsat 500 článků není jen tak a nestane se to ze dne na den. Eshopem se zabýváme již několik let a stále eshop Mikaton budujeme po malých krůčkách. Články si obvykle píšeme sami ve volných chvílích, tdy po večerech a na témata, která se týkají eshopu a jeho sortimentu. Magazín Mikaton rozvíjíme již několik let a budeme v tom pokračovat dokud nepřekročíme další milník a tím bude dalších 500 článků.Můžeme slavit, napsali jsme už 500 článků


 

Napsat 500 článků znamená napsat a vymyslet spoustu slov, písmen, mezer, obrázků a vymyslet spoustu obsahu. Ale i tak věříme, že budeme rozvíjet další obsah magazínu a další magickou hranici překonáme.

 

Eshop Mikaton je naše dítě, které postupně vychováváme a budujeme. Děláme všechno proto, aby zákazníci byli s našimi službami spokojeni a věříme, že budujeme dlouholetý projekt.

 

Magazín MikatonPublikováno dne: 13.11.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 24 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Můžeme slavit, napsali jsme už 500 článků jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 13.11.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.