Jak zaplatit objednávku předem a proč platit dopředu?Objednáváte v eshopu zboží poprve? Buďte obezřetní! To říkáme i při našem eshopu. Důvěřuj, ale prověřuj. Každý slušný eshop v České republice nabízí platbu předem i platbu na dobírku, ty lepší nabízí i platbu kartou, což znamená, že zaplatíte v reálném čase zadáním údajů z karty. V eshopu Mikaton zatím tuhle výhodu nemáme, ale přemýšlíme nad tím, už dlouho :-) Zatím však u nás můžete využít platbu předem převodem z účtu. Proč?Jak zaplatit objednávku předem a proč platit dopředu?


 

Proč platit v eshopu předem?

 

Ušetříte a usnadníte doručení kurýrovi.

Při platbě předem nabízíme levnější dopravu neplatíte za dobírku, která obvykle vychází na několik desetikorun.

 

 

Pokud kurýr veze balík bez výběru peněz, tedy bez dobírky, tak se s ním snadněji domluvíte na doručení i k sousedovi, do práce, na určité místo. Vše funguje pak snadněji. Navíc ještě snadnější je doručení balíčku i přes Českou poštu, jelikož nyní již pošta nabízí doručení pomocí sms kódu, díky kterému balík následně může vyzvednout kdoliv, kdo má kód z sms zprávy, která vám dorazila na email.

 

 

Pokud zvolíte platbu předem v eshopu Mikaton, co se stane?

 

 

    1.  Po odeslání objednávky Vám naskočí obrazovka, na které uvidíte pokyny platby

 

    2.  Na uvedený email Vám dorazí email s informací o objednávce a pokyny k platbě.

 

    3.  Na odeslání platby máte několik dnů. Obvykle 5 dnů.

 

    4.  Objednávka Vám bude odeslána po přijetí peněz na účet a následně bude objednávka předána na expedici

 

 

 

Náš bankovní účet je uvedený na webu v kontaktech nebo ho obdržíte v emailu, pozor je nutné uvádět správný variabilní symbol, který je číslo objednávky, aby došlo k automatickému spárování platby s Vaší objednávkou.

 

 

Důležité důležité a důležité

VARIABILNÍ SYMBOL =  ČÍSLO OBJEDNÁVKY

 

 

 Publikováno dne: 06.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 27 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Jak zaplatit objednávku předem a proč platit dopředu? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 06.03.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.