🚚 Dnes AKCE! Doprava do Balíkoven 59 Kč

Povlečení francouzské za bezva ceny a velký výběrMáte doma velkou postel a rádi spíte s partnerem pod jednou přikrývkou? Tak tím pádem určitě potřebujete povlečení větších rozměrů - tomu říkáme povlečení francouzské, jelikož ve Francii tento typ přikrývek je velmi populární a tím pádem byl tento název převzat. Povlečení francouzské se tedy vyznačuje rozměry až 2 m - asi 200 x 220 nebo různě prodloužené, které máme v nabídce taky.Povlečení francouzské za bezva ceny a velký výběr


 

Nabízíme francouzské povlečení v klasickém rozměru i prodloužených délkách 200x220, 220x240 nebo 230x230. Kupte si francouzské povlečení z mikroplyše, bavlny, či povlečení s potiskem ... všechno najdete v eshopu Mikaton zde:

 

  Povlečení francouzské     Povlečení francouzské prodloužené  

 

Francouzské najdete i na internetu v různých srovnávačích, ale proč srovnávat, proč nejít najistotu a koupit si povlečení od prověřeného eshopu Mikaton za suprovou cenu.

 

Pod francouzské povlečení se vejdete oba. Francouzské povlečení je určeno těm, kteří mají rádi velké přikrývky, nebo těm, kteří rádi spí pod jednou přikrývkou se svým partnerem. Společné spaní může utužit i vztah, jelikož jste s partnerem maximálně na blízku. Je to pro Vás výzva? Chcete tohle vyzkoušet?  V našem eshopu koupite i přikrývky za výhodnou cenu a dokonce i výhodné sety. Tak neotálejte a nakupujte na jednom místě a ušetřete tak na dopravném.

 

 

 Publikováno dne: 03.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 27 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Povlečení francouzské za bezva ceny a velký výběr jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 03.03.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.