Potřebujete něco opravit, přišít, zaštupovat nebo vytvořit?Jste špíše hospodyňka, nebo díravé věci radši rovnou vyhodíte. Pokud dáváme přednost opravám nebo to chcete vyzkoušet, tak pro Vás máme skvělou zprávu a to tu, že v našem eshopu najdete i skvělou Galanterii, v které objevíte spoustu zajimavých věciček, které by se Vám mohli v domácnosti hodit. A to hlavně potřeby na šití, potřeby na pletení, vše objevíte ve skryté sekci GALANTERIE.Potřebujete něco opravit, přišít, zaštupovat nebo vytvořit?


 

Co je galanterie?

 

Jehly, nitě, pletení, jehlice na pletení, vlny, příze, spony, špendlíky, krejčovské potřeby a další potřeby objevíte v galanterii. Galanterie jsou potřeby k uskutečnění Vaši snů - výroba šatů, šití oblečení, pletení svetrů. To vše můžete vyzkoušet díky našemu zboží.

Vše z galanterie a tvoření na jednom místě. Poznejte i Vy naši jedinečnou online galanterii, kde najdete vše co potřebujete.

  1. Textilní galanterie, bižuterie, bytové doplňky, dekorace, i karnevalové dekorace. Nabízíme jehly, špendlíky, jehlice, vlny, příze,.. to vše online z internetového obchodu. Potřeby pro domácí i profesionální šití. Eshop s galanterií. V sekci Textilní galanterie vám nabízíme různé pomůcky a doplňky, které ke svému tvoření budete potřebovat. Z naší široké nabídky si vybere každá žena, která se šitím začíná, nebo šije na profesionální úrovni. Sice nejsme krejčovství, ale potřebám k tvoření rozumíme.

Sice nejsme největší galanterie, ale ty nejdůležitější potřeby pro šití, pro krejčovství a pro pletení v nabídce máme. Prodáváme postupně textilní galanterii už několik let. Nabídka je dostatečně široká. Našim cílem jsou spokojené zákaznice, díky galanterii můžete rozvíjet kreativní tvorbu, o které mnoho žen sní, že se kreativní výroba stane jejich koníčkem.

 

 

Levná galanterie Mikaton

Máte rádi ruční práce a hledáte správné nástroje a zboží pro výrobu, tak jste na správném místě, na kterém najdete spoustu pěkných novinek a slev i v galanterii. Máme zboží skladem nebo na objednávku s krátkou dostupností, tak nemusíte být obavu, že byste na svou objednávku čekali dlouho. Rádi bychom měli kladné recenze, proto se snažíme a pracujeme s každou objednávkou individuálně.

 

 

GALANTERIE

  1.  


Publikováno dne: 14.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 3 4 5 6 |
Vybrali jsme k tématu: 138 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Potřebujete něco opravit, přišít, zaštupovat nebo vytvořit? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 14.03.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.