Máte díru na kalhotech, potřebujete něco na rychlo na cestě přešít?Potřebujete zašít rychle dírku na kalhotech, nebo přešít nohavice na cestách? Máme pro vás jednoduché řešení a tím jsou naše šitíčka na cesty, s kterými Vás nic nerozhází a vy budete ihned připraveny jednat. Samozřejmostí jsou šikovné ručičky, ale počítáme, že všechny ženy jsou šikovné a zvládnou si vše udělat sami. Dříve naše maminky štupovali každou ponožku, jen aby se nevyhodily, tak nyní to čeká již vás to samé. Naše praktická nabídka šitíček je zde pod článkem.Máte díru na kalhotech, potřebujete něco na rychlo na cestě přešít?


 

Šitíčka pro každou šikovnou hospodyni pro jednoduché zašívání, našívání, nebo přešívání.

 

Doporučujeme si vzít šitíčka s sebou i na dovolenou, kde se můžou určitě v některých situacích hodit.

 

Objednejte si z naši nabídky sadu šitíček. Aktuální nabídka šitíček zde: ŠITÍČKAPublikováno dne: 01.06.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: 7 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Máte díru na kalhotech, potřebujete něco na rychlo na cestě přešít? jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 01.06.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.