Kvalitní zimní přikrývky, aby Vás zima nezaskočilaPřikrývky mají snad největší vliv na to, aby Vám v posteli nebyla zima. Vybrat si kvalitní přikrývku je snadné. V eshopu Mikaton máme všechny přikrývky kvalitní a je jen otázka, jestli budete potřebovat zimní přikrývku nebo celoroční. Máte-li doma tepleji i v zimě - tedy bydlíte ve vyhřívaném bytě, tak Vám celooroční přikrývka bude plnohodnotně stačit. Pokud jste spíše zimomřivý a máte rádi v noci teplo, kupte si zimní přikrývku, která má dokonalé vlastní a udrží Vám teplo pod peřinou a vy se pohodlně vyspíte.

 Kvalitní zimní přikrývky, aby Vás zima nezaskočila


Peřina nebo-li přikrývka.

Naše babičky dříve znali pouze péřové peřiny, které byly dokonale teplé a v zimě jim nebyla zima, i když topili pouze v kamnech. Dnes už pikrývky jsou s kvalitnější výplní, díky níž si můžete vybrat přikrývku na léto či zimu.

 

Většina přikrývek z naší nabídky jsou vyrobeny a vyplněný z dutého vlákna a jsou proto dokonale lehoučké a příjemné, když si pod ně lehnete. Na těle je skoro ani nepocítíte, přesto vás během chladných nocí zahřeje a doslova obepne. V létě zase odvede teplo a pot pryč od vašeho těla.

 

Přikrývky můžete vybírat i dle velikostí, pak podle toho koupíte i povlečení - velikost přikrývky volte podle velikosti Vašeho tělo, aby Vám nebyla příliš krátká, v zimě byste pak na to doplatili.

 

 

Přikrývky

 

Přikrývky 90x135 cm   Přikrývky 140x200 cm   Přikrývky 140x220 cm   Přikrývky 200x200 cm   Přikrývky 220x200 cm   Přikrývky 240x200 cm   Přikrývky 240x220 cm  

 

Můžete si u ná objednat přikrývku jednu, nebo ji koupit výhodněji v setu spolu s polštářem v tzv. setu přikrývky a polštáře.

 

 Publikováno dne: 24.11.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 2 |
Vybrali jsme k tématu: 29 produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Kvalitní zimní přikrývky, aby Vás zima nezaskočila jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 24.11.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.