Nejlevnější doprava do Balíkovny už od 59 Kč / Doprava Zdarma od 2000 Kč

Koupelnové předložky v nabídce i na začátku rokuI teď v březnu máme pro Vás atraktivní nabídku koupelnových předložek. Samozřejmě, že nejvíce jich máme od Bellatexu, ale najdou se v eshopu i vyjímky, kdy si můžete objednat ještě levné předložky za výprodejové ceny. Koupelnové předložky si dokonce můžete sami sestavit. Stačí si objednat větší díl a menší díl samostatně. Nabízíme i předložky k WC záchodům vykrojené, nebo bez vykrojení. Každý má jiné potřeby a proto chceme, abyste si sami zvolili oblíbenou barvu, vzor a střih předložek.Koupelnové předložky v nabídce i na začátku roku


 

 

Koupelnové předložky uvidíte v sekci dekorací, jelikož se právě do dekorací nejvíce hodí. Jak nejlépe si zpříjemnit pobyt v koupelně než barevnou předložkou. Dokonce nyní máme i 3D předložky s potiskem. I když chlup u nich je menší, tak rovněž něco vydrží.  Doporučujeme si objednat koupelnové předložky dle barev Vaší koupelny.

 

Koupelnové předložky sada, set, slevy. Obrovský výběr bytových textilií. Nakupujte levně v eshopu Mikaton.

 

Koupelnová předložka je krásným doplňkem do každé koupelny. Má velmi pěkný design - obdélníky. Na spodní straně má protiskluzový povrch.

Mrkněte na nabídku koupelnových a WC podložek a oblečte koupelnu do nového kabátu. Vybírejte rychle, pohodlně a na jednom místě.

 

Koupelnové předložky jsou dekorativní prvek, ale rovněž velmi praktický. Na studených a mokrých kachličkách se totiž velmi nepříjemně stojí a snadno na nich také uklouznete. Předložky vyzdobí koupelnu či WC a ušetří vás od stoupání na studenou podlahu.

 

 

Koupelnové předložkyPublikováno dne: 11.03.2019


Zatím žádné příspěvkyPřidávat komentáře můžou pouze registrovaní uživatelé. Přihlaste se - Přihlášení MikatonStrana: | 1 |
Vybrali jsme k tématu: produktů.
V magazínu Mikaton publikujeme články, v kterých se můžete dozvědět spoustu zajimavých informací. Magazín Mikaton vydáváme už od počátku eshopu. Tento článek Koupelnové předložky v nabídce i na začátku roku jsme napsali ke zboží, které je vypsáno pod článkem. Mikaton je hlavně eshopem v němž nakoupíte výhodně zboží za nízké ceny pro sebe i pro Vaše blízké. Článek v magazínu byl publikován 11.03.2019, je tedy možné, že výpis produktů už může být nekompletní dnes. Proto pro kompletní výpis zboží si proklikněte do doporučovaných kategorií, kde získáte kompletní přehled.